Uczciwe podejście do klienta, profesjonalna obsługa, atrakcyjne ceny – na tych podstawach opieramy naszą codzienną działalność. Dzięki nim auto złom Car Gryf systematycznie powiększa swój teren usług. Obecnie jedną z miejscowości, gdzie oferujemy złomowanie pojazdów jest Leżajsk. Wystarczy jeden telefon, abyśmy bezpłatnie pojawili się po odbiór pojazdu. Bez problemu dostosujemy się do terminu dogodnego dla klienta.

Złomowanie i kasacja aut Leżajsk
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Jesteśmy legalnie działającym przedsiębiorstwem, dlatego kasacja samochodów przebiega w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Po transakcji, czyli podpisaniu umowy, otrzymasz odpowiednie zaświadczenie. Przyda się ono w Wydziale Komunikacji, gdzie będziesz musiał zgłosić fakt demontażu. Z nami złomowanie aut w Leżajsku jest proste, ponieważ działamy przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Mamy wieloletnie doświadczenie oraz spore umiejętności.

złomowisko

Profesjonalne wsparcie i obsługa klientów na każdym etapie transakcji

Kontakt telefoniczny

Kontakt telefoniczny: Telefon możesz wykonać o dogodnej dla siebie porze. Wystarczy wybrać numer 690 209 209, aby porozmawiać z ekspertami Car Gryf. Nasz auto szrot oferuje poza tym możliwość kontaktu mailowego. E-mail wyślij na adres kontakt@cargryf.pl. Ostatnią alternatywę stanowi wypełnienie formularza z zapytaniem, dostępnego na stronie internetowej.

Szybka weryfikacja pojazdu

Po telefonicznym omówieniu tematu po odbiór pojazdu zgłoszą się doświadczeni fachowcy. Dokonają oględzin samochodu oraz sprawdzą dokumenty. Na ten podstawie przedstawią kompletny cennik usług. Szybko przekonasz się, że złomowanie samochodu z Car Gryf będzie dla Twojego portfela przyjemnym doświadczeniem.

Zakup samochodu

Po ustaleniu szczegółów, nie musisz czekać na pieniądze. Gotówkę za złomowanie samochodu otrzymasz do ręki. Ostateczna cena będzie zależna od m.in. masy pojazdu. Potwierdzeniem transakcji jest rzetelna, ale prosta umowa. Formalności skutecznie ograniczyliśmy do absolutnego minimum. W razie pytań, chętnie rozwiejemy wątpliwości.

Poznaj 5 zalet współpracy z Car Gryf:

  • Mamy bardzo atrakcyjne ceny za usługi,
  • Specjaliści Car Gryf rzetelnie oraz uczciwie wyceniają wartość samochodu,
  • Płacimy gotówką do ręki od razu po podpisaniu umowy,
  • Z nami legalnie zezłomujesz samochód. Wydajemy niezbędne zaświadczenia,
  • Bezpłatnie odbieramy samochód w miejscu oraz terminie dogodnym dla klienta.

Najważniejsze są dla nas potrzeby klientów

Auto złom Car Gryf wielką uwagę przykłada do kompleksowej oferty wysokiej jakości usług. Kasacja pojazdów to tylko jedna z wielu dostępnych opcji. Kierowcy z miasta Leżajsk mogą skorzystać ponadto z naszego skupu samochodów lub sklepu z dobrej klasy używanymi częściami. W każdym przypadku pomocą służą eksperci, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Staramy się elastycznie dostosować do wymagań różnych partnerów. Podejmujemy się obsługi zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W naszej pracy nie stosujemy ukrytych gwiazdek. Do każdej transakcji podchodzimy w transparentny sposób, czego najlepszym dowodem są pozytywne opinie tysięcy kontrahentów. Cechuje nas spore doświadczenie oraz stale rozwijane umiejętności.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Złomowanie samochodów w wydaniu Car Gryf obejmuje pojazdy w każdym stanie. Z terenu miasta Leżajsk odbierzemy bezpłatnie pojazdy sprawne, zdezelowane lub całkowicie uszkodzone. Skupujemy modele osobowe oraz ciężarowe. Aby poznać pełen zakres oraz cennik usług wystarczy zadzwonić.
Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?
Potrzebny będzie m.in. dokument tożsamości oraz dowód rejestracyjny pojazdu. Poza tym niezbędna jest zgoda na kasację od innych współwłaścicieli. Pełen wykaz dokumentacji wraz z praktycznymi poradami, zawarliśmy w naszym poradniku, dotyczącym kasacji pojazdów w Leżajsku i okolicy.
Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?
Tak! Płacimy gotówkę do ręki zgodnie z ustalonym cenniku. Cenę za wrak liczy się od każdego kilograma pojazdu. Masa musi zgadzać się w przynajmniej 90% z dowodem rejestracyjnym. W innym przypadku będziemy zmuszeni pobrać niewielką opłatę za brakującą wagę.
Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?
Demontaż samochodów należy zgłosić do odpowiedniego urzędu. Mowa o najbliższym Wydziale Komunikacji. Na dokonanie zgłoszenia masz 30 dni od momentu kasacji auta. Pamiętaj, aby na wizytę zabrać odpowiednie dokumenty np. dowód osobisty, rejestracyjny oraz zaświadczenie o zezłomowaniu.


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta