Autokasacja Car Gryf swoją ofertę kieruje m.in. do właścicieli aut z miasta Jarosław. Działamy nie tylko na terenie samej miejscowości, ale także w okolicach. Od lat zajmujemy się skupem używanych pojazdów w różnym stanie oraz sprzedażą dobrej jakości części w atrakcyjnej, przystępnej dla portfela cenie. Nasza specjalność to także demontaż samochodów. Legalnie oraz zgodnie z przepisami zezłomujemy Twoje auto, wydając niezbędne zaświadczenia. Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie kasacji aut.

Złomowanie i kasacja aut Jarosław
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Działamy kompleksowo, do maksimum zwiększając komfort związany z przeprowadzeniem całej transakcji. Na życzenie klienta jesteśmy w stanie bezkosztowo odebrać pojazd z umówionego miejsca w najbardziej dogodnym terminie. Poza tym łatwo się z nami skontaktować. Pracujemy przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Przez cały ten czas eksperci Car Gryf z Jarosławia czekają na kontakt, aby kasacja pojazdów przebiegła sprawnie oraz bez problemów. Postaw na profesjonalny auto szrot.

złomowisko

Profesjonalne wsparcie i obsługa klientów na każdym etapie transakcji

Kontakt telefoniczny

Dbamy o klientów. Zależy nam, aby współpraca przebiegała w przyjaznych warunkach, dlatego zadbaliśmy o możliwość łatwego kontaktu ze specjalistami Car Gryf. Przedstawią cennik za złomowanie samochodu oraz rozwieją wątpliwości. Wystarczy do nas zadzwonić, napisać e-maila lub wypełnić formularz kontaktowy, dostępny na stronie.

Szybka weryfikacja pojazdu

Złomowanie samochodu zawsze obejmuje oględziny pojazdu. To od nich m.in. zależy cena całej usługi. Za sprawdzenie auta odpowiadają osoby doskonale znające się na branży motoryzacyjnej. Rzetelnie weryfikują stan samochodu. Poza tym sprawdzają dokumenty. Na tej podstawie będzie możliwe podpisanie umowy, a następnie auto kasacja w Jarosławiu i okolicach.

Zakup samochodu

W Car Gryf formalności nie przyprawią Cię o zawrót głowy. Stosujemy nieskomplikowane w swojej konstrukcji umowy, zawierające proste, a przede wszystkim wyłącznie niezbędne zapisy. Po podpisaniu dokumentów za złomowanie pojazdów płacimy gotówką. Po wszystkim bezpłatnie zabieramy pojazd i zajmujemy się jego kasacją w zgodzie z obowiązującymi przepisami.

Współpraca z auto złomem Car Gryf obejmuje:

  • bezpłatny odbiór samochodu z umówionego miejsca,
  • sprawdzenie pojazdu przez doświadczonych ekspertów,
  • darmową kasację auta,
  • wystawienie niezbędnych zaświadczeń o demontażu,
  • całodobową możliwość kontaktu telefonicznego lub mailowego,
  • niewielką ilość formalności,
  • płatność gotówką do ręki po podpisaniu umowy.

Ułatwiamy załatwienie formalności

W Polsce złomowanie aut jest określone konkretnymi przepisami. Należy je spełnić niezależnie od tego, czy samochód zarejestrowano w gminie Jarosław, czy też mieście na drugim końcu kraju. To kluczowy argument przemawiający za tym, aby wybrać legalnie i profesjonalnie działające firmy jak Car Gryf. Po wykonaniu usługi wystawiamy zaświadczenie o kasacji, przyda się np. w wydziale komunikacji, gdzie w ciągu 30 dni trzeba zgłosić zezłomowanie pojazdu. Niemniej wszelkie formalności ograniczyliśmy do minimum, ponieważ zależy nam na przejrzystości całej transakcji. W umowach stosujemy wyłącznie zrozumiałe oraz niezbędne zapisy. Dzięki temu autokasacja samochodów przebiega w przyjaznej atmosferze, a klient dokładnie wie, na co możesz liczyć w ramach usługi. Warto wiedzieć, że prowadzimy również skup używanych aut oraz sprzedaż części motoryzacyjnych.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Wiek samochodu, stan techniczny, wyposażenie – wszystkie te elementy sprawdzamy podczas oględzin pojazdu, ale nie mają większego znaczenia dla całej transakcji. Złomowanie aut z Jarosławia obejmuje zarówno sprawne modele, jak i wersje doszczętnie zniszczone lub zdezelowane. Odbieramy je na własny koszt.
Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?
Na to pytanie odpowiada dokładnie nasz poradnik. Co do zasady za podstawowe dokumenty uważa się dowód osobisty oraz rejestracyjny. W konkretnych sytuacjach mogą być potrzebne np. zgody pozostałych współwłaścicieli. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi poradami.
Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?
Płacimy za wrak pojazdu! Dzięki temu możesz otrzymać gotówkę do ręki nawet za zniszczone oraz zdezelowane pojazdy. Złomowanie samochodów w Jarosławiu obejmuje auta osobowe, dostawcze, terenowe oraz ciężarowe. Ostateczna suma zależy od masy pojazdu i jej poprawności względem danych wpisanych do dowodu rejestracyjnego.
Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?
Odpowiednim miejscem będzie wydział komunikacji. To właśnie w tym urzędzie trzeba w ciągu 30 dni od autokasacji zgłosić złomowanie pojazdu. Podczas wizyty potrzebne będą odpowiednie dokumenty. Na tej liście znajdują się np. dowód osobisty, zaświadczenie o demontażu oraz dowód rejestracyjny.


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta