Prowadzony przez firmę Car-Gryf auto złom jest miejscem idealnym do tego, by odwiedzić je w przypadku chęci szybkiego pozbycia się samochodu, z którego jego właściciel nie zamierza dłużej korzystać. Jeśli więc posiadasz pojazd niepotrzebny Ci już dłużej i chciałbyś nie tylko oddać go nam w posiadanie, ale też przy okazji na tym zarobić, teraz możesz bez problemu tego dokonać. Złomowanie aut w miejscowości Ropczyce pozwoliło już wielu jego mieszkańcom odstąpić nam ich samochody całkowicie legalnie i bez względu na ich stan techniczny, przebieg i inne czynniki.

Złomowanie samochodów w Ropczycach w wykonaniu Car-Gryf cieszy się coraz większym zainteresowaniem z różnych powodów. Wpływa na to jednak przede wszystkim możliwość skorzystania z naszych usług przez 24 h na dobę i siedem dni w tygodniu. Jesteśmy przy tym zainteresowani autami osobowymi, ciężarówkami czy autobusami w dobrym stanie, jak i niezdolnych do dalszego korzystania z nich. Jeżeli zatem chcesz pozbyć się własnego samochodu, złomowanie pojazdów to usługa dedykowana także Tobie.

Złomowanie i kasacja aut Ropczyce
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

złomowisko

Kontakt telefoniczny

Zainteresowała Cię nasza oferta i chciałbyś oddać na auto złom swój samochód? W takim razie zacznij od skontaktowania się z Car-Gryf. Możesz zrobić to telefonicznie, mailowo lub poprzez wypełnienie specjalnego formularza, dostępnego na stronie internetowej firmy. Dzięki temu będziemy w stanie przejść do dalszych czynności, przedstawiając Ci m.in. przykładowy cennik złomowania samochodu, z którego korzystamy na co dzień.

Szybka weryfikacja pojazdu

Gdy po skontaktowaniu się ustalimy, że chcielibyśmy obejrzeć Twój pojazd, by dokonać jego weryfikacji i oceny, zaprosimy Cię do naszego punktu lub ustalimy inne miejsce spotkania, dostosowane do Twoich potrzeb. Podczas jego trwania poprosimy o przedstawienie dokumentacji auta i z pomocą profesjonalnego rzeczoznawcy złożymy Ci ofertę nabycia danego samochodu.

Zakup samochodu

Jeżeli usługa złomowania samochodu w cenie przez nas zaproponowanej dalej będzie wzbudzać Twoje zainteresowanie, wówczas będziemy mogli przejść do podpisania umowy. Nie zajmuje to wiele czasu i wymaga minimum formalności, a dzięki temu Ty zdołasz pozbyć się swojego pojazdu i jednocześnie otrzymasz gotówkę.

Zalety korzystania z auto kasacji w Ropczycach i okolicy:

– Pozbywasz się swojego auta, a dodatkowo zarabiasz na nim, powierzając go w nasze ręce;

– Nie musisz dostarczać nam pojazdu osobiście, ponieważ jesteśmy w stanie odebrać je od Ciebie;

– Czekamy na Ciebie codziennie i przez całą dobę, więc to Ty decydujesz, kiedy zechcesz skorzystać z naszych usług;

– Dzięki skorzystaniu z kasacji auta nie musisz dalej opłacać jego ubezpieczenia, mogąc przeznaczyć więcej pieniędzy na inne cele lub potrzeby;

– To po stronie Car-Gryf leży obowiązek rzetelnej oceny stanu technicznego Twojego samochodu, więc nie musisz opłacać rzeczoznawcy lub ponosić innych kosztów;

– Gwarantujemy jasny i sprawny przebieg transakcji, zapewniając zarazem, że będzie ona w pełni zgodna z obowiązującym w Polsce prawem;

Kasacja samochodów to idealny sposób na zyskanie dodatkowej przestrzeni do zagospodarowania, zajmowanej wcześniej przez Twój pojazd.

Jaką mamy jeszcze ofertę oprócz auto złomu w Ropczycach?

Oprócz auto złomu w Ropczycach nasza firma Car-Gryf ma jeszcze inne usługi do zaoferowania. Jest nimi skup aut. Firma ta zajmuje się pozyskiwaniem samochodów terenowych, ciężarowych, osobowych, sportowych, a także autobusów. Interesuje nas zakup samochodów w różnych stanach technicznych. Z chęcią przyjmiemy pojazdy w idealnym stanie, ale nie mamy problemu przyjąć również uszkodzonych, używanych, czy też powypadkowych pojazdów. Nasz auto skup tak jak auto złom jest otwarty przez całą dobę. Jest to ogromny plus. Zwykle mało jest takich punktów, które świadczą usługi przez 24 h. My natomiast działamy cały czas, co bardzo cenią sobie nasi klienci. Mają oni większe możliwości, jeśli chodzi o skorzystanie z usług tego punktu, ponieważ nie muszą wstrzelić się w godziny otwarcia skupu aut.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?

Kasacja pojazdów w Ropczycach, świadczona przez naszą firmę, może zostać przeprowadzona tak naprawdę na najbardziej popularnych rodzajach ruchomości: ciężarówkach, autach osobowych, wyścigowych czy autobusach. Chętnie przyjmujemy je niezależnie od ich stanu technicznego.

Czy za złomowania samochodu trzeba zapłacić?

Nie, nie trzeba. Kasacja, jak i demontaż samochodów nic nie kosztuje naszych Klientów, a wręcz przeciwnie – pozwala im zarobić na pozbyciu się przez nich aut lub przynajmniej ich części. Kwoty przez nas oferowane nie są jednakowe, ponieważ uwzględniają wspominane przez nas wcześniej czynniki.

Dlaczego złomowanie samochodów jest istotne?

Dzięki niemu środowisko naturalne może zyskać na jakości. Poza tym pozwala naszym Klientom przestać legalnie opłacać składki na ubezpieczenie pojazdów. Złomowanie to również świetny sposób na zyskanie więcej wolnej przestrzeni w garażu czy ogrodzie.

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta