Zdobądź gotówkę i pozbądź się niepotrzebnego samochodu. Złomowanie aut w Rzeszowie jeszcze nigdy nie było tak proste oraz atrakcyjne cenowo. Skorzystaj z usług profesjonalnej firmy. Na ogólnopolskim rynku działamy od wielu lat. Doskonale znamy branżowe realia oraz przepisy związane z kasacją pojazdów. Warto nam zaufać, ponieważ duży nacisk kładziemy na indywidualne podejście do potrzeb klientów. Jesteśmy w stanie dostosować się do konkretnych warunków sprzedaży.

Złomowanie i kasacja aut Rzeszów
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Nasz auto złom swoim działaniem obejmuje teren miasta Rzeszów. Interesują nas samochody o różnym przebiegu oraz stanie. Chętnie przyjrzymy się nie tylko starszym pojazdom, ale także nowszym, powypadkowym samochodom. Odbioru auta dokonujemy we wcześniej ustalonym miejscu, dzięki czemu nie musisz martwić się, jak przewieźć samochód do wyceny. Skorzystaj z naszego doświadczenia, a cala transakcja przebiegnie bardzo sprawnie i komfortowo dla obydwu jej stron.

złomowisko

Profesjonalne wsparcie i obsługa klientów na każdym etapie transakcji

Kontakt telefoniczny

Można się z nami skontaktować na kilka sposobów. Najszybszą opcją będzie skorzystanie z telefonu. Wystarczy wybrać numer, poczekać na połączenie z ekspertami Car Gryf, a następnie uzyskać odpowiedź na wszystkie pytania. Gdy idzie o złomowanie aut w Rzeszowie, jesteśmy również otwarci na kontakt mailowy. Na wiadomości czekamy pod adresem kontakt@cargryf.pl.

Szybka weryfikacja pojazdu

Czas to pieniądz, dlatego nie zwlekamy z wyceną pojazdów. W auto szrot Car Gryf działamy szybko i sprawnie. Za oszacowanie wartości pojazdu zawsze odpowiadają wykwalifikowani eksperci. Po pojawieniu się na miejscu spotkają sprawdzają stan pojazdy oraz jego dokumentację. Dodatkowo uwzględniają aktualną sytuację na rynku. Na tej podstawie dokonują rzetelnej, a zarazem uczciwej wyceny.

Zakup samochodu

To ostatni etap transakcji. Jeśli podoba Ci się cena zaproponowana za złomowanie samochodów, dobijemy szybkiego targu. Jesteśmy w stanie zrobić to nawet na miejscu w Rzeszowie. Wypełnienie, a następnie podpisanie dokumentów zajmuje tylko kilka chwil. Po wszystkim nie musisz czekać na swoje pieniądze, ponieważ gotówkę wypłacamy od razu do ręki.

Nasz mocną stroną jest atrakcyjny cennik za złomowanie samochodu, ale to nie jedyna korzyść. Pozostałymi atutami są:

  • darmowy transport pojazdu,
  • bardzo konkurencyjne warunki skorzystania z usługi,
  • dyspozycyjność – działamy siedem dni w tygodniu,
  • uczciwa wycena auta pod wskazanym adresem,
  • minimum formalności towarzyszącym sprzedaży,
  • natychmiastowa płatność za auto złom.

Wykonaj telefon, a my zajmiemy się resztą

Demontaż samochodów to skomplikowane zagadnienie od strony prawnej. Nie każdy może złomować pojazdy, należy bowiem spełniać rygorystyczne kryteria oraz uzyskać niezbędne certyfikaty od instytucji państwowych. My sprostaliśmy tym wysokim wymaganiom, dlatego działamy w pełni legalnie. Podejmując się współpracy z Car Gryf, wybierzesz bezpieczną oraz skuteczną drogę do kasacji aut w Rzeszowie i okolicach. W naszym kręgu zainteresowań znajdują się dwuślady w różnym stanie. Możesz do nas zadzwonić nie tylko, kiedy interesuje Cię złomowanie pojazdów. Chętnie skupimy także zupełnie sprawne pojazdy, poczynając na modelach osobowych, a na tirach lub autobusach kończąc. Płacimy atrakcyjne stawki za modele powypadkowe lub uszkodzone.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
W Car Gryf nie stawiamy klientom problematycznych ograniczeń. Usługa kasacji pojazdów w mieście Rzeszów obejmuje samochody w różnym stanie. Odkupimy zarówno lekko uszkodzone auta osobowe, jak i doszczętnie zniszczone autobusy. W każdym przypadku za
transakcję płacimy gotówką, bezpośrednio po podpisaniu umowy.
Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?
Dokumenty stanowią podstawowy element, jeśli kasacja aut ma dojść do skutku. Musisz pamiętać o komplecie papierów takich jak np. dowód osobisty i rejestracyjny. W niektórych przypadkach niezbędna okaż się karta pojazdu. Szczegółowe informacje zawarliśmy w poradniku. Wystarczy do niego zajrzeć.
Czy za złomowanie samochodu się płaci?
Absolutnie nie! Cena za złomowanie samochodu zawsze jest taka sama i wynosi 0 zł. Dodatkowo wybierając Car Gryf, oszczędzasz, ponieważ bezpłatnie odbierzemy auto ze wskazanego adresu. Przekonasz się, że profesjonalna kasacja samochodów zalicza się do bardzo wygodnych usług.


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta