Złomowanie samochodu w Krośnie to coraz częściej wybierany przez jego mieszkańców sposób na to, by szybko i zgodnie z prawem pozbyć się przez nich swoich samochodów. Jeżeli także chciałbyś skorzystać z tego typu usługi, polecamy Ci skontaktowanie się z nami – firmą Car-Gryf. Zawsze działamy wyjątkowo sprawnie i z nastawieniem na zapewnienie Klientom pełnego zadowolenia, dlatego jesteśmy pewni, że nasz auto złom w Krośnie będzie idealnym miejscem również dla Ciebie. Gdy tylko postanowisz z niego skorzystać, bez problemu uzyskasz gotówkę do ręki lub na swoje konto. Za pozyskiwane przez nas auta oferujemy wysokie kwoty, co dodatkowo zachęca do powierzenia nam auto kasacji w Krośnie i okolicach.

Kasacja aut osobowych, ciężarowych, autobusów i innych pojazdów w naszym wykonaniu to idealnie rozwiązanie w przypadku osób, które chcą pozbyć się swoich mocno zużytych lub całkowicie nienadających się do dalszej jazdy pojazdów. Po zawarciu umowy z nami nie muszą dodatkowo dalej opłacać OC, mogąc tym samym zaoszczędzić na skorzystaniu z usług świadczonych przez Car-Gryf, a nawet na tym zarobić. Świadczone przez nas złomowanie aut w Krośnie niesie więc za sobą wyłącznie korzyści!

Złomowanie i kasacja aut Krosno
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

złomowisko

Kontakt telefoniczny

Chcesz skorzystać z auto kasacji w naszym złomie? Pierwszym krokiem do tego będzie więc skontaktowanie się z nami, co możesz uczynić na kilka sposobów. Tym najczęściej wybieranym pozostaje wykonanie telefonu na numer 690-209-209, ale zawsze możesz napisać do nas e-mail lub wypełnić specjalny formularz kontaktowy – wedle własnego uznania.

Szybka weryfikacja pojazdu

Abyśmy mogli pozyskać od Ciebie samochód, najpierw musimy przeprowadzić jego weryfikację. W tym celu umówimy się w najbardziej odpowiadającym Ci miejscu, a następnie dokładnie przeanalizujemy przede wszystkim stan techniczny Twojego pojazdu. Gdy po wykonaniu tej czynności dalej będziemy zainteresowani jej pozyskaniem, zaproponujemy konkretną kwotę.

Zakup samochodu

Jeśli zaproponowana przez nas kwota zostanie przez Ciebie zaaprobowana, przejdziemy do podpisania umowy. Czynność ta nie zajmuje wiele czasu i możemy przeprowadzić ją od razu po zakończonej weryfikacji pojazdu. Gdy natomiast zostanie zakończona, otrzymasz od nas gotówkę do ręki lub zostanie ona przelana na Twoje konto bankowe.

Główne zalety złomowania pojazdów z Krosna i okolic w skupie Car-Gryf

– Możliwość skorzystania z kasacji pojazdów w Krośnie przez 7 dni w tygodniu i o każdej godzinie;

– Praktycznie nieograniczony zakres pojazdów, których pozyskaniem jesteśmy zainteresowani;

– Nasza zdolność do przetransportowania pozyskanego samochodu we własnym zakresie;

– Gwarancja otrzymania rzetelnej wyceny pojazdu przez Klienta chcącego skorzystać z auto kasacji w Krośnie i okolicach;

– Szybkie dopełnienie formalności związanych z odstąpieniem ruchomości w celu przekazania jej do kasacji lub demontażu samochodu;

– Elastyczny cennik złomowania samochodów, wykorzystywany przez nas podczas dokonywania weryfikacji kolejnych pojazdów.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?

Wszystkie – mniej lub bardziej zużyte, całkowicie uszkodzone, z różnym przebiegiem, każdej marki i bez względu na ich rok produkcji. Nasz auto złom to miejsce, w którym nigdy nie narzekamy na nadmiar posiadanych pojazdów, dlatego chętnie przyjmiemy także Twój.

Czy złomowanie samochodu w Krośnie jest płatne?

Nie. Nasi Klienci mogą wyłącznie zarobić na skorzystaniu z tej usługi. Złomowanie samochodu w cenie przez nich zaakceptowanej dodatkowo zwalnia ich z obowiązku dalszego opłacania OC.

Jakie dokumenty należy przedstawić przy kasacji pojazdu?

Najważniejszy jest dokument tożsamości właściciela auta oraz jego dowód rejestracyjny. Dodatkowo można zabrać ze sobą kartę pojazdu oraz umowę kupna-sprzedaży w sytuacji, gdy dany samochód nie został przerejestrowany na osobę, która chciałaby przeznaczyć go do naszego auto złomu.

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta