Wiele osób zastanawia się, co zrobić z uszkodzonym lub niedziałającym samochodem. Złomowaniem aut w Brzozowie zajmuje się firma Car-Gryf posiadająca swoje placówki w wielu miastach na terenie całego kraju. Jej pracownicy specjalizują się w szybkiej i profesjonalnej kasacji aut, zaś dzięki konkurencyjnej ofercie wyróżnia się ona na tle innych. Fachowa oferta demontażu samochodów dopasowana do indywidualnych potrzeb Klienta przeprowadzona przez doświadczonych specjalistów wyróżnia firmę na tle innych. Ponadto skup aut nowych, używanych oraz tych, które nie nadają się już do dalszej eksploatacji odbywa się w warunkach dopasowanych do Klientów, zaś sama usługa zachęca korzystnymi cenami.

Złomowaniem samochodów i kasacją pojazdów w Brzozowie zajmuje się firma Car-Gryf posiadająca wieloletnie doświadczenie w tej branży. Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego Klienta, szybką realizacją usług oraz korzystnymi cenami, a także minimum formalności przy zawieraniu umów kupna-sprzedaży, cieszy się niemałą popularnością, dlatego też otworzyła swoje punkty w wielu innych miejscowościach na terenie kraju. Poza szybkimi i prostymi formalnościami oraz korzystną wyceną, Klient może liczyć również na darmowy transport pojazdu ze wskazanego adresu na auto szrot. Dużym atutem jest brak jakichkolwiek ukrytych kosztów i przejrzysty cennik złomowania samochodu oraz wsparcie fachowców na wszystkich etapach realizacji transakcji.

Złomowanie i kasacja aut Brzozów
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

złomowisko

Kontakt telefoniczny

Na pierwszym miejscu Car-Gryf stawia zadowolenie swoich Klientów, dlatego stara się sprostać ich oczekiwaniom nie tylko w zakresie atrakcyjności oferty złomowania pojazdów, ale również obsługi. Wszelkie dodatkowe informacje dotyczące realizacji usług auto kasacji w Brzozowie i okolicach, a także skupu samochodów nowych i używanych oraz ich demontażu znajdą Państwo pod numerem telefonu 690-209-209 lub przy pomocy formularza kontaktowego. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania dotyczące ceny złomowania samochodu, jego kasacji czy demontażu.

Szybka weryfikacja pojazdu

Firma Car-Gryf dokonuje szybkiej weryfikacji pojazdów oferując dojazd do Klienta pod wskazany adres, co pozwala na jak najszybsze ustalenie wyceny auta, co przyspiesza proces kasacji samochodów lub ich demontaż. Podczas takiej weryfikacji dokonuje się oględzin stanu technicznego pojazdu i sporządzenie dokumentacji. Taki zabieg pozwala na oszczędność czasu Klienta i jest też wygodnym dla niego rozwiązaniem.

Zakup samochodu

Firma Car-Gryf z siedzibą w Brzozowie gwarantuje minimum formalności niezbędnych do zawarcia umowy kupna-sprzedaży pojazdu. Cały proces rozpoczyna wycena auta na podstawie jego stanu technicznego, a następnie wypełnia się niedużą dokumentację zawierającą jedynie niezbędne informacje. Dlatego też wielu Klientów decyduje się na skorzystanie z usług firmy w celu oszczędzenia swojego cennego czasu i skupienia się na konkretach. Dużą zaletą jest również szybkie otrzymanie zapłaty w gotówce tuż po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

Zalety złomowania pojazdów w Car-Gryf:

  • Usługi złomowania pojazdów świadczone są całodobowo przez 7 dni w tygodniu;
  • Darmowy odbiór pojazdu pod wskazanym adresem;
  • Wycena pojazdu na miejscu – u Klienta;
  • Minimum formalności to szybkie sfinalizowanie transakcji umową kupna-sprzedaży;
  • Wypłata kwoty za sprzedaż pojazdu w gotówce od razu po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży;
  • Atrakcyjna cena złomowania samochodu.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?

Auto złom w Brzozowie przyjmuje samochody w każdym stanie – zarówno nowe, jak i używane. Car-Gryf skupuje również te, które nie nadają się już do dalszej eksploatacji. W zależności od stanu technicznego pojazdu, jest on poddawany demontażowi bądź kasacji.

Czy za złomowanie samochodu się płaci?

Usługa złomowania samochodów w Brzozowie jest całkowicie darmowa – Klient nie pokrywa żadnych kosztów, może jedynie zyskać. Podczas wyceny pojazdu brana jest pod uwagę masa pojazdu, stan techniczny i inne parametry, a następnie podpisywana jest umowa kupna-sprzedaży. Klient dostaje należność w gotówce od razu po zatwierdzeniu i podpisaniu umowy.

Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?

Tak, takie zaświadczenie jest wydawane zawsze przez fachowca podpisującego umowę kupna-sprzedaży pojazdu.

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta