Zastanawiasz się już od dłuższego czasu, co zrobić ze swoim od dawna nieużywanym samochodem, by nie zajmował dalej miejsca w garażu i nie zobowiązywał Cię do ciągłego opłacania jego ubezpieczenia? Prowadzony przez Car-Gryf auto złom będzie odpowiednim rozwiązaniem w Twojej sytuacji. Skontaktuj się z nami więc jak najprędzej, by otrzymać rzetelną wycenę stanu technicznego posiadanego przez Ciebie pojazdu, a następnie – jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem – gotówki za niego.

Złomowanie aut w Dębicy, którym się zajmujemy, świadczymy dla jej mieszkańców przez 7 dni w tygodniu i 24 h na dobę. Możesz więc w każdej chwili odwiedzić nas lub umówić się na spotkanie w najbardziej odpowiadającym Ci miejscu. Pamiętaj przy tym, że interesują nas wszystkie pojazdy: samochody osobowe, ciężarowe, autobusy i wiele innych. Gdy natomiast nie zechcesz przekazać nam swojej maszyny w całości, być może demontaż samochodów na części okaże się lepszym wyjściem w Twojej sytuacji?

Złomowanie i kasacja aut Dębica
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

złomowisko

Kontakt telefoniczny

Interesuje Cię złomowanie samochodów w Dębicy? W takim razie skontaktuj się z nami, byśmy mogli je dla Ciebie wykonać. Możesz zrobić to telefonicznie, mailowo lub poprzez wypełnienie formularza kontaktowego, który znajdziesz na naszej stronie. Gdy natomiast już wybierzesz odpowiedni sposób, będziemy mogli przejść do kolejnego etapu.

Szybka weryfikacja pojazdu

Aby złomowanie pojazdów przynosiło naszym Klientom spodziewane przez nich zyski, najpierw musimy dokonać rzetelnej weryfikacji ich stanu technicznego. Korzystając z własnej wiedzy i doświadczenia, działamy szybko, dzięki czemu możesz być pewien, że nie zajmiemy Ci wiele czasu, a ogląd posiadanego przez Ciebie pojazdu przeprowadzimy tam, gdzie będzie to dla Ciebie najwygodniejsze.

Zakup samochodu

Złomowanie samochodu w cenie przez nas zaproponowanej odpowiada Ci? W takim razie nie pozostaje nam nic innego, jak podpisanie umowy, na mocy której Ty przekażesz firmie Car-Gryf swoje auto, a my Tobie – gotówkę. Wypełnienie dokumentów, podobnie jak weryfikację auta, chętnie przeprowadzimy nawet poza punktem, w którym stacjonujemy na co dzień, byś mógł jak najprędzej otrzymać pieniądze za swój dotychczasowy pojazd.

Zalety auto złomu Car-Gryf:

– Dostępność w każdej chwili – działamy przez 24 h na dobę i każdego dnia tygodnia;

– Możliwość pozbycia się praktycznie każdego rodzaju samochodu (sprawnych, jak i niezdolnych do dalszej jazdy);

Kasacja aut zgodna z prawem i pozwalająca uniknąć dalszej konieczności opłacania OC przez Klienta;

– Przeprowadzanie złomowania samochodu na podstawie elastycznego cennika;

Kasacja pojazdów w mieście Dębica po wcześniejszym przetransportowaniu przez nas pozyskanego od Klienta samochodu.

Co oprócz złomowania pojazdów w Dębicy?

Oprócz złomowania pojazdów w Dębicy nasza firma pełni jeszcze inne usługi. Jedna z nich to skup aut. Firma Car-Gryf interesuje się skupowaniem samochodów w różnym stanie technicznym. Może to być pojazd powypadkowy, używany, uszkodzony, ale także nie ma problemu z tym, aby był w idealnym stanie. Chętnie przyjmujemy samochody osobowe, ale także ciężarowe, sportowe, terenowe, a nawet autobusy. Z myślą o tym, że ludzie w dzisiejszych czasach są zabiegani, nasz skup aut jest otwarty przez całą dobę. Mało kto ma otwarte jakiekolwiek miejsce przez 24 h, a co dopiero taki skup. Dlatego też jest to argument, z którego nasza firma cieszy się bardzo wśród klientów. Mają oni większe możliwości, jeśli chodzi o skorzystanie z usług tego punktu, ponieważ nie muszą wstrzelić się w konkretne godziny otwarcia skupu aut.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?

W zasadzie wszystkie. Możesz skorzystać z naszych usług bez względu na to, czy dysponujesz autem osobowym, ciężarówką czy autobusem. Nie ma dla nas większego znaczenia również stan techniczny pojazdu, jego marka, czy rok produkcji. Każdy jesteśmy w stanie poddać profesjonalnej auto kasacji w mieście Dębica i jego okolicach.

Czy usługa złomowania samochodu przez Car-Gryf jest płatna?

Nie. Złomowanie, auto-kasacja, skup samochodów i wszystkie pozostałe nasze usługi nie są płatne. To Klienci zyskują na skorzystaniu z nich, otrzymując realną gotówkę za odstąpienie nam swoich dotychczasowych pojazdów.

Jakie dokumenty mogą przydać się przy kasacji pojazdu?

Dowód tożsamości właściciela pojazdu i dowód rejestracyjny samochodu. Warto posiadać przy sobie także kartę pojazdu oraz umowę kupna-sprzedaży, jeśli wcześniej nie został on przerejestrowany na osobę, która chce powierzyć nam dany samochód do kasacji.

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta