Auto złom Car Gryf działa w mieście Tarnobrzeg oraz jego najbliższych okolicach. Jesteśmy grupą doświadczonych profesjonalistów, dla których złomowanie pojazdów nie ma tajemnic. Przeprowadzimy skuteczną i sprawną kasację samochodu, a Ty otrzymasz do ręki gotówkę oraz niezbędne zaświadczenie. Wszystko odbędzie się szybko i w dogodnym terminie. Można się z nami skontaktować mailowo, telefonicznie lub poprzez formularz dostępny na stronie.

Złomowanie i kasacja aut Tarnobrzeg
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

O klientów dbamy na wielu polach. Przede wszystkim zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie demontażu. Poza tym auto szrot Car Gryf ma atrakcyjną ofertę, jeśli chodzi o obsługę. Działamy przez całą dobę. Można do nas zadzwonić w dowolny dzień tygodnia. Na życzenie klienta za darmo odbierzemy samochód, płacąc za niego od razu po podpisaniu umowy. Wszystkie formalności ograniczyliśmy wyłącznie do tych koniecznych. Działamy transparentnie, co potwierdzają opinie klientów.

złomowisko

Profesjonalne wsparcie i obsługa klientów na każdym etapie transakcji

Kontakt telefoniczny

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Dzwoniąc pod numer 690 209 209, otrzymasz kompletną informację o tym, jak przebiega złomowanie samochodu. Podamy szczegółowy cennik usługi oraz rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Jeśli wolisz, możesz napisać do nas z pytaniami na adres e-mail: kontakt@cargryf.pl.

Szybka weryfikacja pojazdu

Podczas bezpośredniego spotkania eksperci auto złomu Car Gryf szybko sprawdzą pojazd. Przyjrzą się stanowi technicznemu i dokumentom samochodu. Do sprawy zawsze podchodzimy rzetelnie. Dokonujemy uczciwych oględzin, co znajduje pozytywne odzwierciedlenie w cenie transakcji. Jesteśmy w stanie pojawić się dowolnym miejscu Tarnobrzegu.

Zakup samochodu

To ostatni etap transakcji. Po oględzinach auta, a następnie ustaleniu ceny, podpisujemy krótką umowę. Jej zapisy są proste, ponieważ ograniczamy się wyłącznie do niezbędnych formalności. Pojazd zabieramy na własny koszt. Klientowi pozostaje cieszyć się z gotówki. Gwarantujemy komfortowy demontaż samochodów różnej wielkości.

Oferujemy atrakcyjną cenę za złomowanie samochodu. Nasze pozostałe atuty to:

  • łatwy kontakt telefoniczny lub mailowy,
  • możliwość rozmowy z doświadczonymi profesjonalistami,
  • doradztwo w zakresie kasacji pojazdów w Tarnobrzegu,
  • bezkosztowy odbiór auta od klienta,
  • szybkość transakcji,
  • niewielka ilość formalności,
  • płatność gotówką za samochód.

Kasacja pojazdów Tarnobrzeg – płacimy za każdy kilogram wraku

Auto kasacja w Tarnobrzegu i okolicach odbywa się na prostych zasadach. Usługa jest bezpłatna dla klienta, co więcej to my oferujemy gotówkę za złomowanie samochodu! Cena zależna jest przede wszystkim od masy pojazdu. Im więcej kilogramów tym lepiej dla właściciela, bo płacimy za każdy z nich. Niemniej trzeba pamiętać, że waga auta musi zgadzać się z parametrami wpisanymi do dowodu rejestracyjnego. Zbyt duże odstępstwa w tym zakresie sprawią, że będziemy musieli potrącić niewielką opłatę za faktyczną różnicę. Warto wiedzieć również, że złomowanie aut w Tarnobrzegu to tylko jedna z naszych usług. Poza tym skupujemy używane samochody w rozmaitym stanie oraz sprzedajemy części do różnych pojazdów. Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do nas lub napisz e-mail!

Szersza oferta firmy Car-Gryf

Warto zwrócić uwagę na to, że nasza firma nie posiada tylko auto złomu w Tarnobrzegu. Firma Car-Gryf posiada także skup aut. Zajmuje się tutaj pozyskiwaniem samochodów osobowych, terenowych, sportowych, ciężarowych, ale także autobusów. Można sprzedawać do naszego skupu auta w stanie idealnym, ale także te uszkodzone, używane czy powypadkowe. Nasz skup jest również otwarty przez całą dobę, co zdecydowanie ułatwia klientom korzystanie z naszych usług. Nie spotyka się często takich miejsc, aby były czynne cały czas, dlatego wiele osób to docenia, ponieważ może wybrać dla siebie dogodny termin. Po weryfikacji dokumentów oraz dokładnych oględzinach samochodu dokonujemy ustalenia cen wartości pojazdu, które wahają się od 300 do 200 000 złotych. Na koniec podpisywana jest umowa, a kwota wręczana na miejscu do ręki w postaci gotówki.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Klienci z Tarnobrzegu nie muszą obawiać się ograniczeń, jeśli chodzi złomowanie samochodów w Car Gryf. Przyjmuje pojazdu sprawne, zdezelowane lub doszczętnie zniszczone. Dla nas każdy z nich ma swoją wartość. Kasację przeprowadzamy szybko i sprawnie.
Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?
Odpowiednim miejscem będzie wydział komunikacji. Masz na to 30 dni od dokonania kasacji auta. Na wizytę koniecznie zabierz dokumenty. Do podstawowych zalicza się dowód osobisty i rejestracyjny. Potrzebne będzie również np. zaświadczenie o demontażu, które otrzymasz w Car Gryf.
Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?
Tak, zawsze wydajemy zaświadczenie o zezłomowaniu auta. W ten sposób powinna działać każda firma zajmująca się profesjonalną kasacją pojazdów. Zadzwoń do nas, jeśli Twój samochód znajduje się na terenie miasta Tarnobrzeg lub w jego okolicach, a bezpłatnie go odbierzemy.
Czy za złomowanie samochodu się płaci?
Nie, kasacja jest co do zasady bezpłatna. Idziemy nawet dalej, to my płacimy gotówką do ręki za złomowanie! Na ostateczną cenę ma wpływ masa pojazdu, ponieważ wartość ma dla nas każdy kilogram wraku. Masa musi zgadzać się z tą wpisaną do dowodu rejestracyjnego.


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta