Każdego miesiąca obsługujemy tysiące klientów w różnych częściach Polski. Auto złom Car Gryf działa m.in. w miejscowości Kolbuszowa oraz jej okolicach. Jesteśmy doświadczonym zespołem ludzi, doskonale znającym branżowe realia. Cechuje nas profesjonalne podejście do klientów, dlatego możesz mieć pewność, że uzyskasz rzetelne i kompleksowe wsparcie, gdy chodzi o złomowanie samochodu. Pozytywnie zaskoczy Cię także cennik za usługę.

Złomowanie i kasacja aut Kolbuszowa
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Kasacja aut przebiega w różny sposób. W Car Gryf wyłącznie od klienta zależy, czy dostarczy samochód do wskazanego punktu, czy też skorzysta z możliwości odbioru pojazdu przez naszych pracowników. Eksperci pojawią się we wskazanym miejscu we wcześniej ustalonym terminie. Działamy 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, a więc ustalenia spotkania nie będzie stanowiło problemu. Demontaż samochodów przeprowadzamy bardzo sprawnie.

złomowisko

Profesjonalne wsparcie i obsługa klientów na każdym etapie transakcji

Kontakt telefoniczny

Odpowiemy na Twoje pytania w kilka minut. Zadzwoń do nas, aby przekonać się, co jesteśmy w stanie zaoferować, jeśli chodzi o złomowanie aut w Kolbuszowej. Zależy nam na zadowoleniu klientów. Elastycznie dopasowujemy się do potrzeb partnerów. Zapraszamy również do kontaktu mailowego oraz przez formularz kontaktowy

Szybka weryfikacja pojazdu

Złomowanie pojazdów może być nie tylko komfortowe, ale także szybkie. Po telefonicznym ustaleniu szczegółów, pojawiamy się w umówionym miejscu oraz terminie. Ekspert sprawdza stan samochodu oraz weryfikuje dokumenty. Tylko tyle wystarczy, aby następnie dopiąć transakcję i pozbyć się niechcianego lub niepotrzebnego pojazdu.

Zakup samochodu

Gdy cena za złomowanie samochodu została ustalona, wystarczy dopełnić niezbędnych formalności. Ten etap jest dla klienta bardzo komfortowy. Po podpisaniu przygotowanej wcześniej wstępnie umowy, w Twoje ręce trafi gotówka. Jako auto szrot zajmiemy się również zabraniem pojazdu, a więc nie musisz martwić się niczym więcej.

Złomowanie samochodów w Car Gryf zapewnia wiele korzyści. Jeśli mieszkasz w Kolbuszowej możesz liczyć na:

  • dużą dyspozycyjność naszych pracowników,
  • rzetelne sprawdzenie pojazdu oraz jego dokumentacji,
  • atrakcyjne stawki za złomowanie lub sprzedaż aut,
  • minimum formalności,
  • darmowy transport po podpisaniu umowy,
  • gotówkę do ręki po zakończeniu transakcji.

Dostosujemy się do Twoich potrzeb

Posiadamy niezbędny park maszynowy, aby poradzić sobie z różnymi potrzebami klientów. Kasacja pojazdów w miejscowości Kolbuszowa obejmuje nie tylko standardowe, osobowe modele aut, ale także znacznie większe gabarytowo pojazdy jak autobusy i tiry. Jesteśmy w stanie dojechać w trudno dostępne miejsca. Warto się z nami skontaktować także, gdy chcesz się pozbyć sprawnego samochodu. Chętnie skupujemy modele o rozmaitym stanie technicznym. Możesz liczyć na gotówkę do ręki za auta uszkodzone, czy też powypadkowe. Naszą najlepszą rekomendacją są opinie dotychczasowych klientów. Przekonaj się podobnie jak oni, że auto złom Car Gryf zalicza się do rzetelnych, kompetentnych, a co najważniejsze uczciwych przedsiębiorstw. Wystarczy zadzwonić.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Auto kasacja w Kolbuszowej i okolicach obejmuje różne typy pojazdów. Interesują nas nawet modele doszczętnie zniszczone lub zdezelowane. Zawsze pojawiamy się w umówionym miejscu i terminie. Po transakcji samochody zabieramy własnym transportem.
Czy za złomowanie samochodu się płaci?
Nie, kasacja samochodów odbywa się bezkosztowo. Poza tym w Car Gryf zobowiązujemy się do bezpłatnego odbioru pojazdów. To nie koniec dobrych informacji. Na zdezelowanym aucie możesz zarobić, bo wartość wraku liczymy od każdego kilograma wagi. Działamy w pełni transparentnie.
Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?
Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz w naszym poradniku. Dokładnie opisaliśmy w nim, jak przygotować się do złomowania samochodu, aby transakcja przebiegła szybko i sprawnie. Z pewnością będziesz musiał pamiętać o m.in. dowodzie osobistym oraz rejestracyjnym.
Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?
Tak, wycena wraku odbywa się na podstawie masy pojazdu. Ostateczna cena za złomowanie samochodów w Kolbuszowej liczona jest od każdego kilograma. Ważne jednak, aby waga zgadzała się z parametrami wpisanymi do dowodu rejestracyjnego pojazdu.


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta