Posiadasz samochód, z którego już od dłuższego czasu nie korzystasz, a mimo to regularnie jesteś zmuszony opłacać jego ubezpieczenie? W takim razie auto złom przez nas prowadzony to opcja idealna dla Ciebie. Dlaczego? Na pewno szybko zdołasz przekazać w nim swój pojazd w nasze ręce, zyskując na tym realną gotówkę, a my zajmiemy się w nim odpowiedni sposób. Złomowanie aut w Strzyżowie w wykonaniu firmy Car-Gryf to coraz częściej wybierane rozwiązanie przez jego mieszkańców, dlatego polecamy je także Tobie.

Złomowanie samochodów w Strzyżowie, którym zajmujemy się już od dawna, cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ pozwala nie tylko zarobić naszym Klientom na niepotrzebnych im pojazdach, ale też z innych przyczyn. Po pierwsze, działamy szybko i sprawnie, wymagając dopełnienia minimum formalności. Po drugie, skupujemy większość ruchomości: auta osobowe, ciężarówki, autobusy i wiele innych. Nie czekaj więc i przekonaj się sam, że złomowanie samochodów przeprowadzane przez Car-Gryf to usługa, z której naprawdę warto skorzystać w razie potrzeby.

Złomowanie i kasacja aut Strzyżów
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

złomowisko

Kontakt telefoniczny

Jesteś zainteresowany skorzystaniem z auto kasacji w miejscowości Strzyżów i okolic, które świadczymy? W takim razie skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub wypełniając znajdujący się na niniejszej stronie internetowej formularz kontaktowy. Dzięki temu szybciej przedstawisz nam pokrótce historię swojego auta, a następnie umówimy się z Tobą na jego ogląd w odpowiadającym Ci miejscu.

Weryfikacja samochodu

Nasz auto złom wyróżnia się na tle innych przede wszystkim pełnym nakierowaniem na spełnianie potrzeb i oczekiwań Klientów Car-Gryf. Dlatego chętnie zweryfikujemy Twój pojazd w wybranym przez Ciebie miejscu, korzystając z pomocy profesjonalnego rzeczoznawcy. Na pewno uwzględnione zostaną przy tym takie czynniki, jak: marka i model samochodu, rok jego produkcji, a przede wszystkim stan techniczny. Na ich podstawie będziemy bowiem w stanie zaproponować określoną kwotę za jego nabycie i przeznaczenie na auto złom.

Zakup samochodu

Jeśli zaoferowana przez nas kwota zostanie przez Ciebie zaakceptowana, przystąpimy do natychmiastowego podpisania umowy, na mocy której wejdziemy w posiadanie Twojego pojazdu, a Ty otrzymasz stosowną zapłatę za niego. Gdy dokument zostanie podpisany, zabierzemy samochód, by został poddany kasacji. Niewykluczone też, że zostanie wcześniej rozebrany na części, ponieważ demontaż samochodów to inna z czynności, którą często wykonujemy, prowadząc firmę Car-Gryf.

Korzyści zapewnione Klientom Car-Gryf zainteresowanym kasacją aut:

– Swoje usługi świadczymy każdego dnia tygodnia i przez 24 h godziny na dobę;

Kasację pojazdów w Strzyżowie przeprowadzamy na podstawie elastycznego cennika;

– Jesteśmy w stanie samodzielnie przetransportować pozyskany przez siebie pojazd;

– Zapewniamy rzetelną wycenę pojazdu, uwzględniając jego ogólny stan;

– Minimum formalności związanych z kasacją samochodów mieszkańców Strzyżowa i okolic;

– Brak konieczności dalszego opłacania OC samochodu, który zostanie oddany na nasz auto szrot.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?

Wszystkie. Interesują nas pojazdy różnego rodzaju, każdej marki i niezależnie od ich stanu technicznego. Jednocześnie zapewniamy złomowanie samochodu w cenie w pełni oddającej jego faktyczną kondycję.

Czy usługa złomowania samochodu jest płatna?

Nie. Klient nie płaci za oddanie swojego samochodu do naszego punktu. To my natomiast oferujemy określoną kwotę za jego ewentualne pozyskanie, świadcząc złomowanie samochodu. Cennik, z którego na co dzień korzystamy, jest elastyczny, co pozwala każdej osobie otrzymać kwotę zdolną ją usatysfakcjonować.

Jakie dokumenty należy przedstawić przy kasacji pojazdu?

Decydując się na auto kasację w Strzyżowie i okolicach, powinieneś zabrać ze sobą dowód tożsamości i dowód rejestracyjny pojazdu. Dodatkowo możesz zostać poproszony o okazanie karty pojazdu i umowę jego kupna-sprzedaży, jeśli nie został wcześniej zarejestrowany na Ciebie.

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta