Każdy samochód w pewnym momencie kończy swoją przygodę na drogach. Czasem wynika to z wieku pojazdu, innym razem stanu technicznego, związanego np. wypadkiem lub poważną awarią. Niezależnie od przyczyn wycofania z ruchu, w takim przypadku potrzebny jest profesjonalny auto złom. W miejscowości Nowa Dęba kompleksowe usługi kasacji w atrakcyjnej cenie oferuje Car Gryf. Zapewniamy rzetelną obsługę klientów indywidualnych oraz firm.

Złomowanie i kasacja aut Nowa Dęba
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Cechuje nas elastyczność w podejściu do potrzeb klientów. Zawsze staramy się wyjść naprzeciw wymaganiom naszych partnerów np. w zakresie terminu spotkania. Z tego powodu auto szrot działa przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Specjaliści Car Gryf szybko pojawią się w umówionym miejscu, skąd bez dodatkowych kosztów zabierają pojazd. Z nami złomowanie samochodów w Nowej Dębie będzie maksymalnie szybkie, komfortowe i korzystne.

złomowisko

Profesjonalne wsparcie i obsługa klientów na każdym etapie transakcji

Kontakt telefoniczny

Można się z nami skontaktować na kilka sposobów. Eksperci auto złom Car Gryf czekają na Twój telefon. Wystarczy wybrać numer 690 209 209. Drugi sposób stanowi wysłanie e-maila na adres kontakt@cargryf.pl. Ostatnią możliwością jest wypełnienie formularza kontaktowego. W każdym przypadku sprawnie odpowiadamy na wszystkie pytania.

Szybka weryfikacja pojazdu

Zanim możliwe stanie się złomowanie samochodu potrzebna jest szybka weryfikacja. Nasi eksperci przyjadą w umówione miejsce i przedstawią cennik usług. Poza tym sprawdzą stan techniczny pojazdu oraz jego dokumenty. Otworzy to szybką drogę do podpisania umowy, a następnie umożliwi kasację pojazdów w miejscowości Nowa Dęba.

Zakup samochodu

Demontaż samochodów musi być prowadzony zgodnie z rygorystycznymi przepisami. Dzięki dużej wiedzy potrafimy spełnić wszystkie formalne wymagania. Zapewniamy odpowiednie zaświadczenie. U nas cena za złomowanie samochodu jest zawsze bardzo atrakcyjna. Wartość pojazdu szacujemy na podstawie jego całkowitej masy.

Dlaczego kasacja aut w Car Gryf się opłaca?

  • Można się z nami skontaktować na wiele sposobów
  • Spotkania umawiamy w terminie dogodnym dla klientów
  • Fachowo i szybko szacujemy wartość samochodów
  • Oferujemy atrakcyjne ceny za osobówki, terenówki, autobusy i tiry
  • Stawiamy na złomowanie pojazdów, któremu towarzyszy minimum formalności
  • Bezpłatnie odbieramy auto

Współpraca bez „ukrytych gwiazdek”

Niektórzy przez całe życie nie mają okazji zmierzyć się z kasacją samochodów, inni posiadają w tym zakresie raczej szczątkową wiedzę. Stosunkowo niewiele osób zna to zagadnienie w bardzo dobrym stopniu. Niezależnie, do której grupy się zaliczasz, w Car Gryf możesz być pewien, że zostaniesz potraktowany uczciwie. Zawsze działamy transparentnie. Dokładnie wiesz, za co otrzymasz pieniądze, a co będzie wymagało zapłaty. Nie stosujemy „ukrytych gwiazdek”, dlatego wiele osób chętnie do nas wraca. Oferujemy zresztą nie tylko złomowanie aut w miejscowości Nowa Dęba, chętnie skupujemy również używane samochody. Interesują nas modele sprawne, uszkodzone oraz powypadkowe. Zapłacimy za wersje osobowe lub ciężarowe o różnym przebiegu i wieku. Zadzwoń!

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Do tematu podchodzimy bardzo elastycznie. Interesują nas pojazdy w praktycznie każdym stanie. Bez obaw możesz się z nami skontaktować także, gdy chodzi o całkowicie zdezelowane lub zniszczone auta. Samochody odbierzemy na nasz koszt ze wskazanego miejsca. Oferujemy profesjonalne złomowanie aut w miejscowości Nowa Dęba.
Czy za złomowanie samochodu się płaci?
Auto kasacja w Nowej Dębie i okolicach jest darmowa. Nie musisz się obawiać dodatkowych kosztów, związanych ze złomowaniem. Wręcz przeciwnie, jeśli masz wszystkie dokumenty, możesz liczyć na wycenę wartości wraku. Ostateczny szacunek zależy od masy pojazdu.
Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?
Tak, zawsze wydajemy niezbędne papiery. Dokumentacja sporządzona przez pracowników auto złomu potwierdza legalną kasację samochodu. Zaświadczenie okaże się przydatne np. podczas wizyty w Wydziale Komunikacji, na którą masz 30 dni od momentu zezłomowania samochodu.
Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?
Zgłoszenie faktu kasacji samochodu należy zgłosić do odpowiedniego Wydziału Komunikacji. Na wybranie się do urzędu masz 30 dni. Pamiętaj, aby na wizytę zabrać niezbędne dokumenty. Jednym z nich będzie zaświadczenie o złomowaniu wydane przez pracowników Car Gryf.


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta