Posiadasz stare, wyeksploatowane czy zdezelowane auto? W naszej firmie oferujemy złomowanie aut w Szamotułach na bardzo atrakcyjnych warunkach. Nasza oferta złomowania pojazdów dopasowana jest do potrzeb naszych klientów. Jest niezwykle atrakcyjna, a nasza fachowa pomoc i wycena sprawiają, że cieszymy się dobrymi opiniami wszystkich klientów. W auto szrocie skupujemy zarówno auta używane, jak i nowe, całkowicie zdezelowane i nienadające się do dalszej eksploatacji.

Złomowanie i kasacja aut Szamotuły
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Jako auto złom zajmujemy się demontażem pojazdów w sposób kompleksowy i zgodny z przepisami prawami. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta. Jesteśmy w stanie zapewnić szybką i profesjonalną wycenę według naszego cennika złomowania samochodów, a także minimum formalności. Wszystko odbywa się poprzez spisanie umowy kupna-sprzedaży. Co ważne, oferujemy darmowy transport spod wskazanego adresu pod nasz punkt kasacji pojazdów w Szamotułach. U nas brak ukrytych kosztów, gdyż wszystko odbywa się w sposób przejrzysty i zgodny z prawem.

złomowanie aut Szamotuły

Skorzystaj z profesjonalnej oferty złomowania samochodów w Szamotułach

Kontakt telefoniczny

Troszcząc się o zadowolenie naszych klientów, zwracamy uwagę na konieczność zagwarantowania dostępności wszelkich informacji na temat złomowania pojazdów w naszym auto złomie. Jeśli masz pytania lub chcesz uzyskać więcej informacji, czekamy na Ciebie pod numerem telefonu 690-209-209. Proponujemy również skorzystać z formularza kontaktowego dostępnego na stronie internetowej.

Weryfikacja pojazdu

Oferujemy dojazd do klientów pod wskazany adres w celu szybkiej wyceny pojazdu. Bierzemy pod uwagę stan techniczny i dokumentację. Dodatkowo wyróżniamy się fachowym podejściem i wiedzą, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny.

Zakup samochodu

Po przedstawieniu sceny i jej zaakceptowaniu przez klienta możemy przejść do spisania umowy kupna-sprzedaży. Wszystko trwa kilka chwil, po czym jesteśmy w stanie wypłacić gotówkę w sposób niezwykle szybki.

Auto kasacja w Szamotułach i okolicach

Cena złomowania aut zależy w dużej mierze od ilości kilogramów samego pojazdu, dlatego jesteśmy w stanie zaoferować realne pieniądze. Jako kasacja aut działamy w 10% legalnie, dlatego wystawiamy niezbędną dokumentację. Dla nas liczy się przede wszystkim dobro naszych klientów, dlatego każdego dnia dbamy o profesjonalną, fachową i rzetelną obsługę. Warto wiedzieć, że nasza oferta to nie tylko kasacja samochodów, ale również skup aut w Szamotułach i okolicach. Jesteśmy firmą o długim stażu, dlatego wyróżnia nasz ogromne doświadczenie i wiedza.

FAQ

Jakie samochody przyjmujecie na złom?
W Car-Gryf przyjmujemy samochody w każdym stanie – zarówno w bardzo dobrym, średnim, jak i te zniszczone doszczętnie i zdezelowane.
Czy wydajecie zaświadczenie o zezłomowaniu auta?
Tak, jako stacja demontażu pojazdów działamy legalnie, dlatego każda transakcja jest opatrywana stosownym doświadczeniem, które jest wymagane do wyrejestrowania pojazdu w urzędzie.
Jakie dokumenty należy przygotować?
Do kasacji pojazdy wymagany jest dowód osobisty, karta pojazdu, a także dowód rejestracyjny.


Złomowanie aut Szamotuły i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta