Sprzedaż samochodu to zazwyczaj czasochłonny proces, który nierzadko wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Z tego względu, ciekawym rozwiązaniem dla mieszkańców Drezdenka może być skorzystanie z usługi złomowania samochodu świadczonego przez firmę Car-Gryf w wyjątkowo korzystnej cenie. Choć siedziba wraz z auto szrotem mieści się w Szczecinie, to darmowy transport obejmuje również wiele miast i ich okolic w województwie Zachodniopomorskim. Do skupu przyjmujemy samochody nowe i używane, w tym osobowe, sportowe, terenowe i dostawcze.

Złomowanie i kasacja aut Drezdenko
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Auto kasacja z dojazdem na terenie Drezdenka i okolic za pośrednictwem firmy Car-Gryf to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie swój czas. Wycena dokonywana jest poprzez indywidualną ocenę pojazdu z oględzinami i przeglądem dokumentów dotyczących marki, rocznika i stanu technicznego. Kwota, którą można uzyskać za sprzedaż samochodu wynosi od 300 złotych do 200.000 złotych. Klienci mogą skorzystać ponadto z darmowego transportu prywatnego firmy, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze potrzebne do załatwienia środka transportu z zewnątrz.

złomowisko

Usługi na najwyższym poziomie z dojazdem pod wskazany adres!

Kontakt telefoniczny

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z nami na korzystnych warunkach, zapraszamy do kontaktu telefonicznego! Chętnie udzielimy szczegółowych informacji dotyczących procesu sprzedaży pojazdu czy potrzebnych formalności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z obsługi, dlatego zawsze dopasowujemy najkorzystniejsze rozwiązania. Na życzenie klienta możemy dokonać również wstępnej wyceny. Aktualnie istnieje możliwość kontaktu z nami za pośrednictwem formularza na stronie internetowej lub pod jednym z numerów telefonu (660 637 702 lub 692 443 443).

Szybka weryfikacja pojazdu

Jedną z największych zalet korzystania z usług firmy Car-Gryf jest wyjątkowo szybka wycena samochodu. Ostateczna cena skupu ustalana jest indywidualnie po oględzinach samochodu i zapoznaniu się z dokumentami rejestracyjnymi i dotyczącymi stanu technicznego pojazdu. Zadzwoń już dziś, aby ustalić termin spotkania z rzeczoznawcą!

Zakup samochodu

Po dokonaniu wyceny pojazdu pozostaje jedynie wypełnienie ostatnich formalności. Dbamy o czas naszych klientów, dlatego ograniczyliśmy liczbę wypełnianych dokumentów do minimum. Dzięki temu proces ten trwa zaledwie kilka minut. Gotówka przekazywana jest klientowi do ręki bezpośrednio po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

Jakie są największe korzyści złomowania aut z Car-Gryf?

  • możliwość korzystania z usług 24 godziny na dobę;
  • indywidualna wycena poprzez oględziny i weryfikację dokumentów pojazdu;
  • minimalna ilość formalności;
  • szybkie i łatwe procedury;
  • darmowy dojazd pod wskazany adres;
  • odbiór samochodu prywatnym transportem bez ponoszenia kosztów;
  • gotówka do ręki klienta tuż po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Jeżeli chcesz oddać nam swój samochód do punktu w Drezdenku, nie przejmuj się jego stanem. Przyjmiemy od Ciebie każde auto, zarówno to uszkodzone, powypadkowe, jak i całkowicie zniszczone. Jednak to nie wszystko, dla nas nie ma także znaczenia rodzaj pojazdu. Złomujemy auta osobowe, terenowe, a nawet ciężarowe, dostawcze, czy autobusy.
Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?
Za każdy zezłomowany pojazd płacimy. Wysokość wypłaty uzależniona jest od wagi auta. Otrzymasz od nas odpowiednią kwotę za każdy kilogram. Musisz jednak wiedzieć, że kiedy masa pojazdu jest niższa niż 90% tej zapisanej w dowodzie rejestracyjnym, od każdego kilograma będziemy zmuszeni pobrać niewielką opłatę. Wtedy kwota do wypłaty będzie nieco niższa.
Czy za złomowanie samochodu się płaci?
Absolutnie nie! Jest to usługa całkowicie darmowa. Co więcej, nie musisz się również martwić dostarczeniem nam zniszczonego pojazdu. Nasi pracownicy przyjadą po niego pod wskazany przez Ciebie adres. Za to również nie musisz nam płacić.

Złomowanie aut Drezdenko i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubelskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

    Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta