Sprzedaż samochodu to zazwyczaj czasochłonny proces, który nierzadko wymaga dodatkowych nakładów finansowych. Z tego względu, ciekawym rozwiązaniem dla mieszkańców Drezdenka może być skorzystanie z usługi złomowania samochodu świadczonego przez firmę Car-Gryf w wyjątkowo korzystnej cenie. Choć siedziba wraz z auto szrotem mieści się w Szczecinie, to darmowy transport obejmuje również wiele miast i ich okolic w województwie Zachodniopomorskim. Do skupu przyjmujemy samochody nowe i używane, w tym osobowe, sportowe, terenowe i dostawcze.

Złomowanie i kasacja aut Drezdenko
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

Auto kasacja z dojazdem na terenie Drezdenka i okolic za pośrednictwem firmy Car-Gryf to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie swój czas. Wycena dokonywana jest poprzez indywidualną ocenę pojazdu z oględzinami i przeglądem dokumentów dotyczących marki, rocznika i stanu technicznego. Kwota, którą można uzyskać za sprzedaż samochodu wynosi od 300 złotych do 200.000 złotych. Klienci mogą skorzystać ponadto z darmowego transportu prywatnego firmy, co pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze potrzebne do załatwienia środka transportu z zewnątrz.

złomowisko

Usługi na najwyższym poziomie z dojazdem pod wskazany adres!

Kontakt telefoniczny

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem współpracy z nami na korzystnych warunkach, zapraszamy do kontaktu telefonicznego! Chętnie udzielimy szczegółowych informacji dotyczących procesu sprzedaży pojazdu czy potrzebnych formalności. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi klienci byli zadowoleni z obsługi, dlatego zawsze dopasowujemy najkorzystniejsze rozwiązania. Na życzenie klienta możemy dokonać również wstępnej wyceny. Aktualnie istnieje możliwość kontaktu z nami za pośrednictwem formularza na stronie internetowej lub pod jednym z numerów telefonu (660 637 702 lub 692 443 443).

Szybka weryfikacja pojazdu

Jedną z największych zalet korzystania z usług firmy Car-Gryf jest wyjątkowo szybka wycena samochodu. Ostateczna cena skupu ustalana jest indywidualnie po oględzinach samochodu i zapoznaniu się z dokumentami rejestracyjnymi i dotyczącymi stanu technicznego pojazdu. Zadzwoń już dziś, aby ustalić termin spotkania z rzeczoznawcą!

Zakup samochodu

Po dokonaniu wyceny pojazdu pozostaje jedynie wypełnienie ostatnich formalności. Dbamy o czas naszych klientów, dlatego ograniczyliśmy liczbę wypełnianych dokumentów do minimum. Dzięki temu proces ten trwa zaledwie kilka minut. Gotówka przekazywana jest klientowi do ręki bezpośrednio po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

Jakie są największe korzyści złomowania aut z Car-Gryf?

  • możliwość korzystania z usług 24 godziny na dobę;
  • indywidualna wycena poprzez oględziny i weryfikację dokumentów pojazdu;
  • minimalna ilość formalności;
  • szybkie i łatwe procedury;
  • darmowy dojazd pod wskazany adres;
  • odbiór samochodu prywatnym transportem bez ponoszenia kosztów;
  • gotówka do ręki klienta tuż po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.