Jesteś zainteresowany szybkim złomowaniem samochodu w Nowym Tomyślu? Świetnie trafiłeś! Jako auto złom oferujemy kompleksową usługę demontażu samochodów. Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem, dlatego na każdym etapie oferujemy wsparcie i kompleksową obsługę. Skorzystaj z naszych usług i wybierz złomowanie pojazdów w atrakcyjnej cenie.

Złomowanie i kasacja aut Nowy Tomyśl
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Zajmujemy się skupem aut używanych, nowych, jak i tych, które nie nadają się do dalszej eksploatacji. Cieszymy się dobrymi opiniami naszych klientów, zapewniamy indywidualne podejście, a także profesjonalną wycenę i brak zbędnych formalności. Jeśli zdecydujesz się na złomowanie aut w Nowym Tomyślu, możesz skorzystać z darmowego transportu spod wskazanego adresu. Dodatkowo nie musisz obawiać się ukrytych kosztów. Cena złomowania aut zależy od wagi pojazdu, dlatego ustalana jest indywidualnie dla każdego klienta.

złomowanie aut Nowy Tomyśl

Skorzystaj z oferty kasacji pojazdów w Nowej Soli

Kontakt telefoniczny

Troszcząc się o zadowolenie naszych klientów, gwarantujemy dostęp do informacji i chętnie udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące kasacji pojazdów w Nowym Tomyślu i okolicach. Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 690-209-209. Polecamy także skorzystać z formularza kontaktowego, który jest dostępny na stronie internetowej.

Weryfikacja pojazdu

Wiemy jak cenny jest czas naszych klientów, dlatego oferujemy dojazd naszego rzeczoznawcy pod wskazany adres. Dzięki temu dokonamy szybkiej i fachowej wyceny pojazdu. Pod uwagę bierzemy dokumentację pojazdu i stan techniczny. Nasze profesjonalne podejście sprawia, że możemy zaoferować naprawdę atrakcyjne ceny za kasacje aut.

Zakup samochodu

Kiedy cena zostanie ustalona, a klient ją zaakceptuje, możemy przejść do sporządzenia umowy kupna-sprzedaży. Cechuje nas minimum formalności, dlatego wszystko przebiega szybko i sprawnie. Po podpisaniu umowy wypłacamy gotówkę oraz wydajemy stosowne zaświadczenie.

Kasacja pojazdów w Nowym Tomyślu

Jako auto szrot oferujemy profesjonalną auto kasację w Nowym Tomyślu i okolicach. Jesteśmy profesjonalną firmą z ogromnym doświadczeniem, dlatego posiadamy cennik złomowania samochodów. Dla naszych klientów jesteśmy dostępni przez siedem dni w tygodniu aż 24 godziny na dobę. Zapewniamy darmowy transportową i fachową obsługę, dlatego zachęcamy do kontaktu w sprawie kasacji samochodów. Warto wiedzieć, że oferujemy również skup samochodów w Nowym Tomyślu i okolicach.

FAQ

Jakie samochody skupujecie?
Skupujemy auta w każdym stanie – bardzo dobrym, dobrym, średnim, a także te całkowicie zniszczone.
Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?
Oczywiście! Płacimy za każdy kilogram samochodu. Należy pamiętać, że jeśli waga jest niższa niż 90% wagi określonej w dowodzie rejestracyjnym, będziemy zmuszeni pobrać niewielką opłatę za brak kilogramów.
Czy wydajecie zaświadczenia o złomowaniu auta?
Oczywiście! Wystawiamy niezbędne zaświadczenie o zezłomowaniu, dzięki któremu możliwe jest wyrejestrowanie pojazdu.


Złomowanie aut Nowy Tomyśl i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta