Potrzebujesz zezłomować auto w Sulechowie w sposób szybki i profesjonalny? Świetnie trafiłeś. Nasza firma, czyli auto szrot w Sulechowie zajmuje się kasacją samochodów. Wszystko robimy w sposób fachowy i zgodny z obowiązującymi przepisami prawa, dlatego można mieć pewność kompleksowego złomowania samochodu w cenie dopasowanej do potrzeb. Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, dlatego z nami przeprowadzisz szybką i tanią kasację pojazdów w Sulechowie i okolicach. Skupujemy stare, nowe, jak i całkowicie wyeksploatowane auta, dlatego warto skorzystać z naszej oferty.

Złomowanie i kasacja aut Sulechów
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Cieszymy się zaufaniem i pozytywnymi opiniami klientów, a wszystko przez profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta, który odwiedza naszą firmę. Jesteśmy w stanie w sposób szybki dokonać wyceny samochodu, a także do minimum ograniczyć formalności podczas zawierania umowy. Decydując się na złomowanie samochodu w Sulechowie, możesz liczyć na naszą pomoc w przetransportowaniu samochodu do punktu.

złomowanie aut Sulechów

Skorzystaj z profesjonalnej oferty złomowania samochodów w Szamotułach

Kontakt telefoniczny

Złomowanie pojazdów w naszej firmie to proces szybki i bezproblemowy. Zależy nam na tym, aby móc udzielić jak najwięcej informacji wszystkim klientom i rozwiać wszelkie wątpliwości. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie złomowania samochodów w Sulechowie, koniecznie skontaktuj się z nami. Czekamy pod numerem telefonu 690-209-209. Możesz również skorzystać z dostępnego na stronie formularza kontaktowego.

Weryfikacja pojazdu

Wiemy jak niezwykle cenny jest czas naszych klientów, dlatego bez problemu wyślemy naszego rzeczoznawcę pod wskazany adres, aby dokonał szybkiej i fachowej wyceny pojazdu. Profesjonalne podejście i świetna znajomość realiów rynkowych pozwala na zaoferowanie atrakcyjnej ceny.

Zakup samochodu

Po zaproponowaniu i zaakceptowaniu ceny przez klienta spisujemy umowę kupna-sprzedaży. Wszystko odbywa się sprawnie, gdyż wymagamy jedynie wypełnienia niezbędnej dokumentacji. Reszta pozostaje po naszej stronie. Oferujemy gotówkę za pojazd już po podpisaniu umowy.

Dlaczego warto skorzystać ze złomowania aut w Sulechowie?

Nasza firma to działalność aż siedem dni w tygodniu przez całą dobę. Oferujemy złomowanie samochodu zgodnie z cennikiem, jaki posiadamy. Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem, a nasi rzeczoznawcy chętnie dokonają wyceny pod wskazanym adresem. Wszystkie formalności związane z demontażem samochodów ograniczyliśmy do minimum, dodatkowo płacimy gotówką od razu po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Z nami kasacja pojazdu może być przyjemna. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Car Gryf Auto Kurek to nie tylko kasacja aut, ale również skup samochodów w Sulechowie i okolicach.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
W naszej firmie przyjmujemy samochody w praktycznie każdym stanie – bardzo dobrym, średnim, czy doszczętnie zniszczonym i zdezelowanym. Nasza oferta wyróżnia się elastycznością.
Czy za złomowanie auta otrzymuje się pieniądze?
Oczywiście! Każdy wrak samochodu jest wazony i przeliczany po określonej cenie. Należy jednak wiedzieć, że jeśli waga jest niższa niż 90% wagi z dowodu rejestracyjnego, musimy pobrać opłatę od brakującego kilograma.
Czy wystawiacie konieczne zaświadczenie o zezłomowaniu auta?
Oczywiście, że tak! Działamy w pełni legalnie, dlatego wystawiamy stosowne zaświadczenie o złomowaniu samochodu. Dzięki temu każdy z naszych klientów może bez problemu wyrejestrować go w urzędzie komunikacji.
Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować pojazd?
W celu złomowania pojazdu należy przygotować dowód osobisty, dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu (jeśli występuje).


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta