Sprzedaż używanego samochodu, który nie jest w najlepszym stanie technicznym – dla wielu osób to ogromne utrapienie. Często jest to proces, który ciągnie się miesiącami i pochłania naprawdę dużą ilość czasu sprzedającego. W takiej sytuacji, zamiast męczyć się samemu, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów z firmy Car-Gryf. Nasi pracownicy zajmą się dla Ciebie złomowaniem auta w Strzelcach Krajeńskich za naprawdę rozsądną cenę. Działamy nie tylko w Strzelcach Krajeńskich, ale także w innych miastach w województwie lubuskim.

Złomowanie i kasacja aut Strzelce Krajeńskie
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Firma Car-Gryf oferuje kompleksowe usługi złomowania pojazdów różnego rodzaju. Przyjmujemy samochody osobowe, dostawcze, sportowe i terenowe. Nasi specjaliści ocenią dokładnie kondycję oraz sprawdzą wszystkie ważne dokumenty auta. Na tej podstawie ustalony zostanie cennik złomowania samochodu dla Ciebie. Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która oferuje szybką i korzystną cenowo auto kasację w Strzelcach Krajeńskich i okolicach, to koniecznie zgłoś się do nas. Oferujemy darmowy transport pojazdu, co pozwoli zaoszczędzić Ci cenny czas oraz pieniądze. .

złomowisko

Nasze usługi to gwarancja najwyższej jakości i profesjonalnego podejścia

Kontakt telefoniczny

W Car-Gryf dbamy o naszych klientów i wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom. Wszystkie osoby, które zainteresowane są złomowaniem auta w Strzelcach Krajeńskich, zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Dzwoniąc pod numer telefonu 690 209 209, można uzyskać wszelkie niezbędne informacje na temat auto kasacji pojazdów. Zadzwoń i dowiedz się więcej. Możesz skorzystać też z formularza na stronie.

Szybka weryfikacja pojazdu

Szybka wycena jest kluczowa dla jak najszybszego doprowadzenia transakcji do końca. Czas naszych klientów jest dla nas niezwykle cenny, dlatego przeprowadzamy dla nich bardzo szybką i profesjonalną wycenę aut oddanych do kasacji w naszym auto szrocie. Nasi rzeczoznawcy docierają pod adres wskazany przez klienta i dokonują oględzin pojazdu oraz sprawdzają dokładnie wszystkie dokumenty. Na tej podstawie podają cenę złomowanego auta oferowaną klientowi.

Zakup samochodu

Po przeprowadzeniu weryfikacji wszystkich dokumentów oraz ustaleniu ceny pojazdu, można przejść do podpisania umowy kupna-sprzedaży oddawanego do kasacji pojazdu. W Car-Gryf gwarantujemy szybki odbiór samochodu z miejsca wskazanego przez klienta. Transport jest darmowy, co dodatkowo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. Ogromną zaletą naszego skupu, który oferuje profesjonalny demontaż samochodów, jest możliwość uzyskania zapłaty za auto w gotówce od razu po podpisaniu umowy.

Największe zalety złomowania pojazdów z Car-Gryf:

  • nasz auto szrot działa 24h przez 7 dni w tygodniu,
  • gwarantujemy darmowy transport złomowanego samochodu,
  • oferujemy bardzo korzystne ceny,
  • przeprowadzamy kasację samochodów osobowych, sportowych, dostawczych, terenowych i wielu innych,
  • formalności są u nas ograniczone do minimum,
  • gwarantujemy zapłatę w gotówce zaraz po podpisaniu umowy.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
W Strzelcach Krajeńskich przyjmiemy każdy rodzaj pojazdu do zezłomowania. Oddasz nam zarówno auto osobowe, jak i dostawcze. Może to być nawet ciężarówka lub autobus. Jeśli chodzi o stan pojazdu, nie ma przeciwwskazań do tego, abyś oddał nam totalny wrak lub jedynie lekko uszkodzony pojazd, którego nikt nie chce odkupić ze względu na przykład na wiek.
Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?
Po zezłomowaniu pojazdu otrzymasz od nas stosowne zaświadczenie. Z nim oraz z unieważnionym dowodem rejestracyjnym zgłoś się do Wydziału Komunikacji. Musisz to zrobić w ciągu maksymalnie 30 dni – należy złożyć tam „Wniosek o wyrejestrowanie pojazdu”.
Jakie dokumenty należy przygotować, aby zezłomować samochód?
Jedyne, czego potrzebujesz to dowód osobisty oraz dowód rejestracyjny. Potrzebujemy także karty pojazdu, jeśli taka istnieje. Ten komplet dokumentów jest dla nas niezbędny!
Czy za złomowanie auta się płaci?
U nas za oddanie pojazdu do kasacji nie musisz płacić. Nie płacisz także za transport wraku na złomowisko. Co więcej, to my zapłacimy Ci za każdy kilogram masy auta do złomowania. Odliczymy niewielką kwotę, jeśli wrak będzie ważył mniej, niż 90% masy podanej na dowodzie rejestracyjnym.


Złomowanie aut Strzelce Krajeńskie i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubelskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

    Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta