Jeśli masz zalegający na podjeździe lub w garażu pojazd i nie wiesz co z nim zrobić złomowanie aut w Świebodzinie to doskonała propozycja dla Ciebie. Postaw wtedy na firmę Car-Gryf, czyli auto szrot, który może pochwalić się świetnymi opiniami wśród klientów. Kasacja pojazdów to nasza pasja – zgłoś się do nas, a zezłomujemy auto tak szybko, jak to możliwe. Przy tym nie musisz obawiać się formalności, ograniczyliśmy je do minimum – zapraszamy!

Złomowanie i kasacja aut Świebodzin
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Wiele lat na rynku sprawiło, że doskonale znamy potrzeby naszych klientów. Stąd możliwość skontaktowania się z nami telefonicznie w celu uzgodnienia daty naszego przyjazdu po nieużytkowany pojazd. Jeśli chcesz, sam możesz go do nas dostarczyć. Pamiętaj jednak, że transport jest darmowy! Odbierzemy go w Świebodzinie lub okolicach miasta. Wszystko zależy od Ciebie. Możesz mieć jednak pewność, że wszystko przebiegnie sprawnie!

złomowanie aut Świebodzin

Skorzystaj z profesjonalnej oferty

Kontakt telefoniczny

Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat złomowania aut w Świebodzinie? Nie wiesz, czy warto skorzystać z naszych usług? Może masz pewne wątpliwości? Na wszystkie pytania odpowiemy telefonicznie, rozwiejemy wtedy również Twoje wątpliwości. Zadzwoń więc do nas pod ten numer telefonu: 690-209-209 i uzgodnimy wtedy wszystkie szczegóły!

Szybka weryfikacja pojazdu

Mimo że Twój pojazd ma zostać oddany na złom, musimy go sprawdzić. Jego historia, a także wszelkie dokumenty są dla nas potwierdzeniem, że to Ty jesteś właścicielem pojazdu. Spokojnie, ten etap przebiegnie bardzo szybko. Nie masz się o co martwić, szczególnie że przed nami ostatni, ten przyjemny etap współpracy!

Kupno samochodu

Oddajesz nam swój pojazd, my go złomujemy i oferujemy Tobie odpowiednią ilość gotówki po zważeniu wraku. Prosty sposób na zarobek i pozbycie się zalegającego na posesji pojazdu. Lepszej oferty nie znajdziesz! Co ważne, po wszystkim otrzymasz od nas zaświadczenie o zezłomowaniu auta, z którym trafisz do Wydziału Komunikacji, aby je wyrejestrować.

Zalety wyboru firmy Car-Gryf:

  • darmowy transport auta na złom,
  • brak zbędnych formalności,
  • szybka realizacja zadań,
  • czynne przez całą dobę, siedem dni w tygodniu,
  • wysoka jakość świadczonych usług potwierdzona opiniami klientów.

Złomowanie auta w Świebodzinie z pomocą firmy Car-Gryf

Jeśli szukasz rozwiązania problemu z wrakiem samochodu zalegającym w garażu lub na podjeździe, skontaktuj się z nami! Złomowanie aut w Świebodzinie to nasza pasja. Zawsze dążymy do perfekcji, staramy się dbać o naszych klientów i świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Z nami nie tylko pozbędziesz się pojazdu, ale jeszcze na tym zarobisz! Zyska na tym również środowisko oraz inni uczestnicy ruchu. Możesz nam również sprzedać auto, ponieważ prowadzimy skup.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Dla nas nie ma najmniejszego znaczenia marka, model, czy rok produkcji danego samochodu. Co więcej, możesz nam oddać samochód osobowy, dostawczy, terenowy, ciężarowy, a nawet autobus. W Świebodzinie przyjmiemy każdy rodzaj pojazdu, a im większy i cięższy, tym lepiej dla Ciebie!
Czy za złomowanie samochodu się płaci?
W firmie Car-Gryf nic nie płacisz za zezłomowanie samochodu. Co więcej, to my zapłacimy Tobie! Po kasacji zważymy wrak i przekażemy Ci odpowiednią sumę pieniędzy. Liczmy każdy kilogram masy auta!
Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?
Oczywiście, że tak! To niezbędny dokument, który powinna wystawić każda firma złomująca pojazdy. Z zaświadczeniem musisz udać się do Wydziału Komunikacji i wyrejestrować tam zezłomowane auto.

Złomowanie aut Świebodzin i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta