Szukasz miejsca, które zajmuje się profesjonalnym złomowaniem samochodów w Wolsztynie? Skorzystaj z usług profesjonalnej stacji demontażu samochodów Car-Gryf. Nasz auto szrot zlokalizowany w Wolsztynie to fachowa obsługa i rzetelna wycena, dlatego jesteśmy przekonani, że odpowiemy na wszystkie potrzeby. Skorzystaj z usług złomowania pojazdów w atrakcyjnej cenie. Oferujemy sprawną auto kasację pojazdów w Wolsztynie i okolicach. Skupujemy zarówno używane, nowe, jak i całkowicie zdezelowane auta.

Złomowanie i kasacja aut Wolsztyn
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Car-Gryf to kasacja samochodów, która cieszy się pozytywnymi opiniami klientów. To profesjonalna i szybka wycena, niewielka ilość wymaganych dokumentów, a także darmowy transport ze wskazanego adresu. Nasza kasacja pojazdów w Wolsztynie to brak ukrytych kosztów i wsparcie profesjonalnej załogi na każdym etapie transakcji.

złomowanie aut Wolsztyn

Profesjonalna oferta złomowania pojazdów

Kontakt telefoniczny

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby udzielić niezbędnych informacji naszym pracownikom, dlatego jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 690-209-209. Zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy również dostępni poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie.

Weryfikacja pojazdu

Wiemy, jak niezwykle cenny jest czas naszych klientów, dlatego oferujemy dojazd rzeczoznawcy pod wskazany przez klienta adres, aby dokonać wyceny auta. Pod uwagę bierzemy zgromadzoną dokumentację i stan techniczny. Świetna znajomość branży pozwala nam zaoferować atrakcyjną cenę złomowania samochodu.

Zakup samochodu

Minimum formalności związanych z kasacją aut pozwala na szybką transakcję. Kiedy cena zostanie zaakceptowana przez klienta, możemy przejść do podpisania umowy kupna-sprzedaży, po czym wypłacimy gotówkę. Cała transakcja sprzedaży przebiega wprost błyskawicznie.

Dlaczego warto skorzystać z usług złomowania aut w Wolsztynie?

Złomowanie samochodów w Wolsztynie jest dostępne aż 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę. Oferujemy złomowanie w atrakcyjnej cenie, zapewniamy darmowy transport, a także minimum formalności. Co istotne, płacimy gotówką od razu po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży, a nasi rzeczoznawcy są w stanie dokonać wyceny pod wskazanym adresem. Działamy według cennika złomowania samochodów, dlatego kasacja aut jest niezwykle atrakcyjna. W Car-Gryf oferujemy nie tylko złomowanie, ale również skup samochodów w Wolsztynie.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
W naszym auto złomie przyjmujemy auta praktycznie w każdym stanie. Od tych bardzo dobrych, średnich, jak i całkowicie zniszczonych.
Czy za złomowanie aut dostaje się pieniądze?
Tak! Za każdy kilogram masy samochodu oferujemy realne pieniądze. Należy jednak pamiętać, że jeśli waga samochodu nie przekroczy 90% wagi określonej w dowodzie rejestracyjnym, będziemy zmuszeni pobrać niewielką opłatę od każdego kilograma.
Czy wydajecie zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu?
Oczywiście! Działamy legalnie, dlatego każda transakcja to wydane zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu, które jest konieczne do wyrejestrowania samochodu w urzędzie komunikacji.


Złomowanie aut Wolsztyn i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta