Szukasz skutecznego sposobu na pozbycie się pojazdu po wypadku, pożarze lub zalaniu? Nie chcesz, aby wrak zalegał na Twojej posesji i jedynie zajmował miejsce? W takim wypadku skorzystaj z możliwości złomowania aut we Wronkach. Jesteśmy Car-Gryf, świadczymy usługi kasacji samochodów od lat – możesz nam zaufać. Zadzwoń do nas i wynajmij transport lub sam przywieź nam samochód do kasacji, wybór należy do Ciebie!

Złomowanie i kasacja aut Wronki
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Wiele lat na rynku, spore doświadczenie, świetne opinie klientów. Wszystko to powinno wpłynąć na Twoją decyzję. Nasz auto szrot to miejsce, w którym zostało zezłomowanych setki samochodów. Masz pewność co do wyboru naszej firmy. Kasacja aut przebiega szybko, sprawnie, a przy tym bezpiecznie.

złomowanie aut Wronki

Skorzystaj z profesjonalnej oferty

Kontakt telefoniczny

Pod numerem telefonu 690-209-209 czekają na Ciebie nasi pracownicy, którzy rozwieją Twoje wszelkie wątpliwości dotyczące złomowania aut we Wronkach. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszej działalności i przebiegu współpracy, po prostu zadzwoń, a wszystkiego się dowiesz. Co więcej, dzwoniąc do nas możesz zamówić darmowy transport. Przyjedziemy i odbierzemy wrak z Twojej posesji, nie musisz za to płacić!

Szybka weryfikacja pojazdu

Następnym etapem będzie zweryfikowaniu auta. Potrwa to dosłownie chwilę, musimy po prostu sprawdzić jego historię i wszelkie dokumenty. Nie ważne, czy jest to auto jeszcze sprawne, czy kompletnie zniszczone. To ważna część naszej pracy, która pozwala nam prowadzić działalność legalnie i bez najmniejszych komplikacji.

Kupno samochodu

Ostatnim etapem, jak możesz się domyślać, jest kupno samochodu. Podpisujesz krótką i czytelną umową kupna-sprzedaży i cieszysz się nie tylko oddaniem nam swojego nieużywanego pojazdu, ale także otrzymaną gotówką. Wysokość kwoty uzależniona jest od masy pojazdu.

Zalety wyboru firmy Car-Gryf:

  • szybkie i bezpieczne złomowanie aut we Wronkach,
  • kasacja samochodów w zgodzie z wszelkimi normami,
  • darmowy transport pojazdu do auto szrotu,
  • minimum formalności,
  • odpowiednia zapłata za każdy kilogram masy pojazdu.

Jakość usług gwarancją udanego wyboru – postaw na firmę Car-Gryf

Stawiając na złomowanie aut we Wronkach z pomocą firmy Car-Gryf masz pewność, że cała współpraca przebiegnie pomyślnie. Nie tylko oddasz niepotrzebne Ci auto, ale jeszcze na tym zyskasz. Auto szrot działa na prostych, przejrzystych zasadach, co sprawia, że nie musisz się obawiać natłoku informacji i wielu formalności w trakcie złomowania. Kasacja samochodów odbywa się w odpowiednich warunkach, wszystko w zgodzie z normami środowiskowymi. Chcesz wiedzieć jak wygląda cennik złomowania samochodów? Sprawdzisz to na naszej stronie. Zastanawiasz się, dlaczego warto zezłomować auto? Przede wszystkim zyskujesz miejsce na podjeździe, dbasz o środowisko, nie utrudniasz ruchu innym uczestnikom, a przy tym otrzymujesz pieniądze za niesprawne auto.

Kasacja samochodów we Wronkach – minimum formalności, szybka realizacja

Kasacja pojazdów to bardzo stresujący proces dla wszystkich osób, które nie robiły tego nigdy wcześniej. Jeszcze do niedawna podstawowym czynnikiem wpływającym na stres była ogromna ilość formalności, których spełnienie zajmowało czasami nawet kilka godzin żmudnego wypełniania dokumentów. W naszej firmie złomowanie aut we Wronkach jest dziecinnie proste. Dysponujemy wstępnie przygotowanymi umowami oraz innymi wymaganymi przez prawo dokumentami, dzięki czemu ich prawidłowe wypełnienie zajmuje jedynie kilka krótkich chwil. Co więcej, na miejscu w każdym auto złomie Car-Gryf pracują także wyspecjalizowani pracownicy, którzy z chęcią pomogą w wypełnieniu trudniejszych etapów i udzielą wyczerpujących informacji na temat dalszych procedur. Ponadto staramy się także, aby kasacja pojazdu nie była stresująca także ze względów finansowych. Właśnie z tego względu zawsze należność wynikającą z kasacji auta wypłacamy w formie gotówki do ręki dokładnie w chwili podpisania z nami umowy lub przelewem na konto, lecz wyłącznie na wyraźne życzenie klienta. Skontaktuj się z naszym auto złomem już dziś i przekaż nam istotne informacje na temat swoich oczekiwań. Z chęcią rozwiejemy telefonicznie lub mailowo wszelkie wątpliwości na temat naszych działań.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
We Wronkach przyjmiemy od Ciebie każdy samochód. Dla nas nie ma znaczenia, jaki to model czy marka. Nie ma także znaczenia rok produkcji, a już tym bardziej rodzaj pojazdu. Oddaj nam osobówkę, auto dostawcze albo ciężarówkę. Co więcej, przyjmiemy także autobus!
Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?
Oczywiście, że tak! Bez niego nie mógłbyś udokumentować pozbycia się pojazdu. Zaświadczenie będzie Ci potrzebne w Wydziale Komunikacji. Masz 30 dni na jego przedstawienie, co doprowadzi do wyrejestrowania samochodu.
Czy za złomowanie auta dostaje się pieniądze?
Oferujemy możliwość zarobku poprzez oddanie nam niepotrzebnego pojazdu. Płacimy za każdy kilogram masy zezłomowanego samochodu. Im jest cięższy, tym więcej otrzymasz.


Złomowanie aut Wronki i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta