Szukasz sposobu na zezłomowanie auta w Jastrowie? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – jest nim auto szrot Car-Gryf. Świadczmy nasze usługi na terenie Jastrowia, ale przyjmiemy auta również z okolicy. Możesz liczyć na profesjonalną obsługę i możliwość oddania nam każdego pojazdu, bez względu na jego stan techniczny, wizualny, czy rok produkcji i markę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Złomowanie i kasacja aut Jastrowie Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Działamy na rynku od lat, co przekłada się na spore doświadczenie w kasacji samochodów. Możesz nam więc zaufać. Sprawimy, że Twój pojazd zniknie z posesji, dzięki czemu zwolni się na niej miejsce na nowe auto, przy tym jeszcze Ci za to zapłacimy! Skontaktuj się z nami telefonicznie, aby uzyskać szczegóły dotyczące miejsca odbioru pojazdu. Auto możesz nam również przywieźć samodzielnie!

złomowanie aut Jastrowie

Skorzystaj z profesjonalnej oferty

Kontakt telefoniczny

Chcesz poznać więcej szczegółów, zanim przyjedziesz do nas zezłomować swój pojazd? W takim wypadku zadzwoń pod numer: 690-209-209. Czekają tam na Ciebie nasi pracownicy, którzy nie tylko rozwieją Twoje wątpliwości dotyczące naszej działalności. Ponadto odpowiedzą oni na każde pytanie na temat złomowania, formalności, czy dokumentów, jakie musisz mieć ze sobą.

Szybka weryfikacja pojazdu

Mimo że samochód jest oddawany do kasacji, musimy sprawdzić jego historię i dokumentacje. Wymaga od nas tego prawo, nie potrwa to jednak długo, możesz mieć pewność. Dzięki temu wiesz również, że wszystkie nasze działania są w stu procentach legalne. Co więcej, samo złomowanie odbywa się w zgodzie z normami środowiskowymi.

Kupno samochodu

Ostatnim etapem jest kupno auta od Ciebie. Podpisujemy umowę kupna-sprzedaży, oddajesz nam pojazd do kasacji, a później otrzymujesz do ręki gotówkę za jego zezłomowanie. Jesteśmy pewni, że to dla Ciebie świetna okazja na zarobek, szczególnie że przy tym pozbywasz się spalonego wraku lub mocno zniszczonego auta powypadkowego z posesji!

Zalety wyboru auto szrotu Car-Gryf:

  • Brak zbędnych formalności
  • prosta umowa kupna-sprzedaży,
  • gotówka za każdy kilogram,
  • możliwość zezłomowania każdego auta,
  • darmowy transport spod Twojego domu do auto szrotu.

Dlaczego powinieneś skorzystać z usługi złomowania w firmie Car-Gryf?

Jest wiele powodów, dla których powinieneś to zrobić. Przede wszystkim zapłacimy Ci za to uczciwą kwotę. Otrzymasz gotówkę za każdy kilogram masy auta. Co więcej, pozbędziesz się go z posesji. Czy są jakieś inne atuty złomowania auta w Jastrowie z pomocą firmy Car-Gryf? Oczywiście, wpływasz tym na środowisko, ponieważ kasacja odbywa się zgodnie z wszelkimi normami ekologicznymi. Jak sam widzisz, warto na nas postawić. Jeśli masz pojazd, który jest sprawny, ale już z niego nie korzystasz, sprzedaj go nam! Prowadzimy również skup aut używanych i powypadkowych!

Kasacja samochodów w Jastrowiu – minimum formalności, szybka realizacja

Staramy się w naszej firmie, aby złomowanie pojazdów w Jastrowie było dla wszystkich klientów w pełni komfortowe i bezpieczne, dlatego opracowaliśmy najszybszy proces kasacji pojazdów, który zajmuje w sprzyjających okolicznościach jeden dzień roboczy. Skontaktuj się z nami telefonicznie, przekaż nam podstawowe informacje na temat auta i dostarcz je nam do auto złomu w Jastrowie. Możesz także skorzystać z naszego bezpłatnego transportu na terenie całego miasta. Nasze umowy należą do bardzo prostych i przejrzystych, dzięki czemu z ich zrozumieniem nie powinien mieć problemu żaden klient. Co więcej, chętnie także rozjaśnimy wszelkie istotne kwestie, gdyż nasi pracownicy mają w tym zakresie bardzo dużą wiedzę, którą cyklicznie odświeżają na szkoleniach. Co więcej, kasacja pojazdów w naszej firmie jest także w pełni bezpieczna ze względu na fakt, iż posiadamy wszelkie niezbędne certyfikaty i zezwolenia, których nie mają inne marki oferujące tego typu usługi.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Tak naprawdę w Jastrowie przyjmiemy od Ciebie każdy samochód. Dla nas nie ma znaczenia marka, model, rok produkcji czy jego stan techniczny. Może to być nawet auto po wypadku lub pożarze. Co więcej, dla nas nie ma znaczenia rodzaj pojazdu, przyjmiemy samochód osobowy, jak również ciężarowy!
Dlaczego złomowanie aut jest tak ważne?
Z kilku znaczących powodów. Przede wszystkim dbasz tym samym o środowisko, nie zagrażasz bezpieczeństwu innym uczestnikom ruchu, pozbywasz się wraku i zyskujesz miejsce na posesji!
Czy otrzymam zaświadczenie zezłomowania auta?
Jako profesjonaliści doskonale wiemy, że jest to dokument konieczny to wyrejestrowania pojazdu w Wydziale Komunikacji. Otrzymasz od nas zaświadczenie zaraz po zezłomowaniu auta. Udaj się wtedy w ciągu 30 dni do urzędu i wyrejestruj samochód.


Złomowanie aut Jastrowie i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (wielkopolskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta