Sprzedaż używanego samochodu to nie lada wyzwanie, szczególnie w przypadku wadliwego stanu technicznego. Proces ten wymaga zwykle nakładu czasu, nierzadko również pieniędzy oraz dużo cierpliwości. Ciekawą alternatywą dla osób mieszkających w Gorzowie Wielkopolskim, może być skorzystanie z usługi złomowania samochodu w korzystnej cenie za pośrednictwem firmy Car-Gryf. Mimo, że auto szrot mieści się na terenie Szczecina, darmowy transport obejmuje również inne miasta na terenie województwa Zachodniopomorskiego i nie tylko! Do skupu przyjmujemy nowe i używane samochody w wersji osobowej, sportowej, terenowej i dostawczej.

Złomowanie i kasacja aut Gorzów Wielkopolski
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

Dla każdego właściciela pojazdu na sprzedaż, który chciałby szybko otrzymać gotówkę do ręki, świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z firmy Car-Gryf. Oferujemy darmowy odbiór samochodu do auto kasacji na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i wielu innych miast w Polsce. Wycena dokonywana jest indywidualnie z uwzględnieniem ogólnego wyglądu samochodu, marki, rocznika i wagi, a także udokumentowanego stanu technicznego. W zależności od oceny rzeczoznawcy, klienci otrzymują od 300 do nawet 200 tysięcy złotych. Dużą zaletą korzystania z naszych usług jest darmowy transport, dzięki któremu zaoszczędzisz swój czas i pieniądze!

złomowisko

Najwyższej jakości obsługa z dojazdem pod wskazany adres

Kontakt telefoniczny

Chciałbyś uzyskać więcej informacji dotyczących usługi złomowania pojazdów lub przebiegu transakcji? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami! Na każdym etapie udzielą szczegółowych informacji i pomogą w poprawnym wypełnieniu formalności. Przywiązujemy dużą wagę do jakości naszej obsługi, dlatego staramy się doradzić klientom najlepsze rozwiązania i dostosować warunki umowy do indywidualnych potrzeb. Na życzenie możemy dokonać również wstępnej wyceny. Z nami skontaktujesz się 24 godziny na dobę dzwoniąc na jeden z numerów telefonu (660 637 702 lub 692 443 443), a także wysyłając zgłoszenie za pośrednictwem formularza na stronie internetowej w zakładce kontakt.

Szybka weryfikacja pojazdu

Dużą zaletą usług złomowania samochodów przez firmę Car-Gryf jest dokonywanie szybkiej wyceny pojazdu. Ostateczna cena podawana jest po oględzinach auta, a także weryfikacji marki i rocznika oraz udokumentowanego stanu technicznego. Skontaktuj się z nami, aby umówić się w dogodnym terminie i miejscu z naszym rzeczoznawcą!

Zakup samochodu

Ostatnim krokiem, aby transakcja przebiegła pomyślnie jest wypełnienie formalności. Aby przyspieszyć ten proces ograniczyliśmy liczbę dokumentów do minimum, dzięki czemu zawarcie umowy kupna-sprzedaży trwa jedynie kilka minut. Gotówka przekazywana jest bezpośrednio do rąk po podpisaniu papierów.

Jakie są największe korzyści złomowania aut z Car-Gryf?

  • możliwość skorzystania z usługi złomowania samochodu 24 godziny na dobę;
  • łatwy i wygodny kontakt za pośrednictwem numeru telefonu lub formularza online;
  • niewielka ilość formalności;
  • proste i szybkie procedury;
  • dojazd do klienta pod wskazany adres na koszt firmy;
  • prywatny transport bez obciążania klienta kosztami;
  • możliwość odbioru gotówki bezpośrednio po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

Skorzystaj z profesjonalnej usługi złomowania samochodu z dojazdem do Gorzowa Wielkopolskiego!

Poszukując rzetelnej firmy skupującej samochody do złomowania z darmowym dojazdem do Gorzowa Wielkopolskiego warto skorzystać z usług firmy Car-Gryf. Ze względu na bogate doświadczenie zapewniamy klientom obsługę na najwyższym poziomie dokonując uczciwej wyceny pojazdu. Obecnie zajmujemy się sprzedażą części nowych i używanych, a także recyklingiem samochodów wycofanych z eksploatacji zgodnie z ogólnie obowiązującymi normami. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji!