Sprzedaż używanego samochodu to nie lada wyzwanie, szczególnie w przypadku wadliwego stanu technicznego. Proces ten wymaga zwykle nakładu czasu, nierzadko również pieniędzy oraz dużo cierpliwości. Ciekawą alternatywą dla osób mieszkających w Gorzowie Wielkopolskim, może być skorzystanie z usługi złomowania samochodu w korzystnej cenie za pośrednictwem firmy Car-Gryf. Mimo, że auto szrot mieści się na terenie Szczecina, darmowy transport obejmuje również inne miasta na terenie województwa Zachodniopomorskiego i nie tylko! Do skupu przyjmujemy nowe i używane samochody w wersji osobowej, sportowej, terenowej i dostawczej.

Złomowanie i kasacja aut Gorzów Wielkopolski
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Dla każdego właściciela pojazdu na sprzedaż, który chciałby szybko otrzymać gotówkę do ręki, świetnym rozwiązaniem jest skorzystanie z firmy Car-Gryf. Oferujemy darmowy odbiór samochodu do auto kasacji na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i wielu innych miast w Polsce. Wycena dokonywana jest indywidualnie z uwzględnieniem ogólnego wyglądu samochodu, marki, rocznika i wagi, a także udokumentowanego stanu technicznego. W zależności od oceny rzeczoznawcy, klienci otrzymują od 300 do nawet 200 tysięcy złotych. Dużą zaletą korzystania z naszych usług jest darmowy transport, dzięki któremu zaoszczędzisz swój czas i pieniądze!

złomowisko

Najwyższej jakości obsługa z dojazdem pod wskazany adres

Kontakt telefoniczny

Chciałbyś uzyskać więcej informacji dotyczących usługi złomowania pojazdów lub przebiegu transakcji? Zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszymi specjalistami! Na każdym etapie udzielą szczegółowych informacji i pomogą w poprawnym wypełnieniu formalności. Przywiązujemy dużą wagę do jakości naszej obsługi, dlatego staramy się doradzić klientom najlepsze rozwiązania i dostosować warunki umowy do indywidualnych potrzeb. Na życzenie możemy dokonać również wstępnej wyceny. Z nami skontaktujesz się 24 godziny na dobę dzwoniąc na jeden z numerów telefonu (660 637 702 lub 692 443 443), a także wysyłając zgłoszenie za pośrednictwem formularza na stronie internetowej w zakładce kontakt.

Szybka weryfikacja pojazdu

Dużą zaletą usług złomowania samochodów przez firmę Car-Gryf jest dokonywanie szybkiej wyceny pojazdu. Ostateczna cena podawana jest po oględzinach auta, a także weryfikacji marki i rocznika oraz udokumentowanego stanu technicznego. Skontaktuj się z nami, aby umówić się w dogodnym terminie i miejscu z naszym rzeczoznawcą!

Zakup samochodu

Ostatnim krokiem, aby transakcja przebiegła pomyślnie jest wypełnienie formalności. Aby przyspieszyć ten proces ograniczyliśmy liczbę dokumentów do minimum, dzięki czemu zawarcie umowy kupna-sprzedaży trwa jedynie kilka minut. Gotówka przekazywana jest bezpośrednio do rąk po podpisaniu papierów.

Jakie są największe korzyści złomowania aut z Car-Gryf?

  • możliwość skorzystania z usługi złomowania samochodu 24 godziny na dobę;
  • łatwy i wygodny kontakt za pośrednictwem numeru telefonu lub formularza online;
  • niewielka ilość formalności;
  • proste i szybkie procedury;
  • dojazd do klienta pod wskazany adres na koszt firmy;
  • prywatny transport bez obciążania klienta kosztami;
  • możliwość odbioru gotówki bezpośrednio po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

Skorzystaj z profesjonalnej usługi złomowania samochodu z dojazdem do Gorzowa Wielkopolskiego!

Poszukując rzetelnej firmy skupującej samochody do złomowania z darmowym dojazdem do Gorzowa Wielkopolskiego warto skorzystać z usług firmy Car-Gryf. Ze względu na bogate doświadczenie zapewniamy klientom obsługę na najwyższym poziomie dokonując uczciwej wyceny pojazdu. Obecnie zajmujemy się sprzedażą części nowych i używanych, a także recyklingiem samochodów wycofanych z eksploatacji zgodnie z ogólnie obowiązującymi normami. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby uzyskać więcej informacji!

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
Możesz do nas oddać każdy pojazd. Nie ma znaczenia jego wielkość, czy przeszłe przeznaczenie. W Gorzowie Wielkopolskim przyjmujemy auta osobowe, terenowe, dostawcze i ciężarowe. Nie brak także osób, które oddają nam autobusy! To samo dotyczy stanu pojazdu – zezłomujesz u nas uszkodzony, powypadkowy, a nawet kompletnie zniszczony samochód.
Gdzie zgłosić złomowanie pojazdu?
Po zezłomowaniu u nas swojego samochodu udaj się do Wydziału Komunikacji. Pamiętaj, aby zrobić to nie później niż 30 dni po wydaniu przez nas zaświadczenia o zezłomowaniu, które musisz mieć przy sobie w urzędzie. Jakie jeszcze dokumenty potrzebujesz? Unieważniony dowód rejestracyjny oraz kartę pojazdu, jeśli istnieje.
Dlaczego złomowanie pojazdu jest tak istotne?
Przede wszystkim zezłomowany pojazd nie generuje kosztów stałych, świetnym przykładem jest ubezpieczenie OC. Ponadto, w końcu przestanie zajmować miejsce w garażu, czy utrudniać ruchu innym jego uczestnikom. Złomując samochód, dbasz także o środowisko.

Złomowanie aut Gorzów Wielkopolski i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta