Szukasz usługi złomowania samochodu w Nowej Soli? Świetnie trafiłeś! Nasza oferta jest niezwykle konkurencyjna i dopasowana do potrzeb wielu osób. W naszym auto szrocie możesz liczyć na fachową obsługę i pełen profesjonalizm. Oferujemy szybką auto kasację w Nowej Soli i okolicach w atrakcyjnej cenie. Skupujemy zarówno używane, jak i nowe auta, a także powypadkowe czy nienadające się do dalszej eksploatacji.

Złomowanie i kasacja aut Nowa Sól
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Jako auto złom działamy na rynku już od wielu lat, dlatego cieszymy się pozytywnymi opiniami naszych klientów. Wszystko przez wzgląd na indywidualne podejście do każdej transakcji. Złomowanie pojazdów w naszej firmie odbywa się szybko, a wycena w pełni profesjonalnie. Cena złomowania samochodu zależy od jego wagi. Zapewniamy minimum formalności, a także darmowy transport, dlatego zachęcamy do złomowania aut w Nowej Soli.

złomowanie aut Nowa Sól

Skorzystaj z oferty kasacji pojazdów w Nowej Soli

Kontakt telefoniczny

Dbając o zadowolenie naszych klientów, przykładamy ogromną wagę do informowania naszych klientów o całym procesie złomowania. Pod numerem telefonu 690-209-209 udzielamy wszelkich informacji o demontażu pojazdów. Jesteśmy również dostępni poprzez wykorzystanie formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

Weryfikacja pojazdu

Jako że czas jest niezwykle ceny, dbamy o dobro naszych klientów, oferując bezpłatny dojazd we wskazane miejsce. Dzięki czemu możemy dokonać wyceny według dokumentacji i stanu technicznego pojazdu. Doskonale znamy realia rynkowe, dlatego jesteśmy w stanie zaproponować atrakcyjną cenę według cennika złomowania samochodów.

Zakup samochodu

W Car-Gryf gwarantujemy minimum formalności podczas kasacji aut. Po zaproponowaniu i zaakceptowaniu ceny przez klienta przechodzimy do podpisania umowy kupna-sprzedaży. Cała kasacja pojazdów w Nowej Soli odbywa się niezwykle sprawnie, dzięki czemu zaraz po transakcji możemy wypłacić należną gotówkę.

Kasacja samochodów – skorzystaj z naszej oferty!

Jesteśmy firmą z ogromnym doświadczeniem, a na rynku działamy już od wielu lat. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować profesjonalną wycenę i doradztwo. Działamy przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę, zapewniamy darmowy transport oraz oferujemy wycenę we wskazanym miejscu. Jesteśmy firmą, która wszelkie formalności ograniczyła do minimum, dlatego cała transakcja przebiega szybko i sprawnie. Warto wiedzieć, że oferujemy również skup pojazdów w Nowej Soli.

FAQ

Jakie pojazdy przyjmujecie na złom?
Do złomowania chętnie przyjmujemy każdy rodzaj auta, zarówno używane, jak i nowe oraz te całkowicie zniszczone i powypadkowe.
Jakie dokumenty są potrzebne do złomowania pojazdu?
W celu zezłomowania pojazdu należy przygotować dowód osobisty, dowód rejestracyjny i kartę pojazdu, o ile była wydana.
Czy wydajecie zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu?
Tak. Każda transakcja to wydane zaświadczenie, które konieczne jest do wyrejestrowania pojazdu w urzędzie komunikacji.


Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta