Dla każdego, kto chciałby szybko zyskać na sprzedaży pojazdu, doskonałym pomysłem jest skorzystanie z usług firmy Car-Gryf zajmującej się w korzystnej cenie złomowaniem samochodów z dojazdem do Kostrzyna nad Odrą. W ten sposób można uniknąć czasochłonnych i drogich napraw, a także długiego oczekiwania na kupca. Nasz auto szrot mieści się w Szczecinie, jednak darmowy transport oferowany jest na terenie rozmaitych miast w Polsce. Przyjmujemy do skupu nowe i używane auta, w tym osobowe, terenowe, sportowe oraz dostawcze.

Złomowanie i kasacja aut Kostrzyn nad Odrą
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 519-84-24-34

Korzystając z profesjonalnych usług auto kasacji z darmowym transportem na terenie Kostrzyna nad Odrą można liczyć na szybką wypłatę gotówki do rąk własnych. Wycena pojazdu dokonywana jest indywidualnie z uwzględnieniem marki, rocznika i wagi, a także ogólnych oględzin i udokumentowanego stanu technicznego. Należność za skup samochodu przekazywana jest bezpośrednio po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Właściciele pojazdów mogą otrzymać od 300 złotych do nawet 200 tysięcy. Ze względu na darmowy transport na terenie wielu miast w Polsce można zaoszczędzić czas i pieniądze!

złomowisko

Wybierz profesjonalną firmę z najwyższej jakości obsługą!

Kontakt telefoniczny

Chcesz nawiązać współpracę z firmą Car-Gryf i uzyskać więcej informacji? Jeśli tak, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego! Na każdym etapie służymy fachowym doradztwem zarówno w zakresie doboru najkorzystniejszego rozwiązania, jak i formalności. Na życzenie klienta dokonujemy wstępnej wyceny pojazdu. Obecnie można się z nami skontaktować za pośrednictwem jednego z numerów telefonu (660 637 702 lub 692 443 443) lub formularza na stronie internetowej w zakładce kontakt.

Szybka weryfikacja pojazdu

Dużą zaletą skorzystania z usługi złomowania auta firmy Car-Gryf jest szybka i rzetelna wycena pojazdu. Procedura odbywa się w dogodnym dla klienta miejscu i czasie. Wartość samochodu oceniania jest na podstawie indywidualnych oględzin oraz dokumentów dotyczących marki, rocznika i stanu technicznego. Zadzwoń i dowiedź się więcej!

Zakup samochodu

Po oględzinach samochodu i przejrzeniu niezbędnych dokumentów ustalana jest ostateczna cena za skup pojazdu. Zdecydowany klient może podpisać umowę kupna-sprzedaży od ręki, co umożliwia uzyskanie gotówki zaledwie w kilka minut. W trosce o wygodę klienta ograniczyliśmy liczbę formalności do minimum.

Jakie są największe korzyści złomowania aut z Car-Gryf?

  • minimalna ilość formalności;
  • łatwe i szybkie procedury;
  • usługi dostępne 24 godziny na dobę;
  • łatwy kontakt poprzez numer telefonu lub formularz online;
  • darmowy dojazd do klienta pod wskazany adres;
  • prywatny transport pojazdu na koszt firmy;
  • szybka wypłata gotówki do ręki po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.