Dla każdego, kto chciałby szybko zyskać na sprzedaży pojazdu, doskonałym pomysłem jest skorzystanie z usług firmy Car-Gryf zajmującej się w korzystnej cenie złomowaniem samochodów z dojazdem do Kostrzyna nad Odrą. W ten sposób można uniknąć czasochłonnych i drogich napraw, a także długiego oczekiwania na kupca. Nasz auto szrot mieści się w Szczecinie, jednak darmowy transport oferowany jest na terenie rozmaitych miast w Polsce. Przyjmujemy do skupu nowe i używane auta, w tym osobowe, terenowe, sportowe oraz dostawcze.

Złomowanie i kasacja aut Kostrzyn nad Odrą
Zadzwoń: tel. 690-209-209

Sprzedaż części
tel. 518-11-12-13 lub tel. 518-41-70-93

Korzystając z profesjonalnych usług auto kasacji z darmowym transportem na terenie Kostrzyna nad Odrą można liczyć na szybką wypłatę gotówki do rąk własnych. Wycena pojazdu dokonywana jest indywidualnie z uwzględnieniem marki, rocznika i wagi, a także ogólnych oględzin i udokumentowanego stanu technicznego. Należność za skup samochodu przekazywana jest bezpośrednio po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży. Właściciele pojazdów mogą otrzymać od 300 złotych do nawet 200 tysięcy. Ze względu na darmowy transport na terenie wielu miast w Polsce można zaoszczędzić czas i pieniądze!

złomowisko

Wybierz profesjonalną firmę z najwyższej jakości obsługą!

Kontakt telefoniczny

Chcesz nawiązać współpracę z firmą Car-Gryf i uzyskać więcej informacji? Jeśli tak, to zachęcamy do kontaktu telefonicznego! Na każdym etapie służymy fachowym doradztwem zarówno w zakresie doboru najkorzystniejszego rozwiązania, jak i formalności. Na życzenie klienta dokonujemy wstępnej wyceny pojazdu. Obecnie można się z nami skontaktować za pośrednictwem jednego z numerów telefonu (660 637 702 lub 692 443 443) lub formularza na stronie internetowej w zakładce kontakt.

Szybka weryfikacja pojazdu

Dużą zaletą skorzystania z usługi złomowania auta firmy Car-Gryf jest szybka i rzetelna wycena pojazdu. Procedura odbywa się w dogodnym dla klienta miejscu i czasie. Wartość samochodu oceniania jest na podstawie indywidualnych oględzin oraz dokumentów dotyczących marki, rocznika i stanu technicznego. Zadzwoń i dowiedź się więcej!

Zakup samochodu

Po oględzinach samochodu i przejrzeniu niezbędnych dokumentów ustalana jest ostateczna cena za skup pojazdu. Zdecydowany klient może podpisać umowę kupna-sprzedaży od ręki, co umożliwia uzyskanie gotówki zaledwie w kilka minut. W trosce o wygodę klienta ograniczyliśmy liczbę formalności do minimum.

Jakie są największe korzyści złomowania aut z Car-Gryf?

  • minimalna ilość formalności;
  • łatwe i szybkie procedury;
  • usługi dostępne 24 godziny na dobę;
  • łatwy kontakt poprzez numer telefonu lub formularz online;
  • darmowy dojazd do klienta pod wskazany adres;
  • prywatny transport pojazdu na koszt firmy;
  • szybka wypłata gotówki do ręki po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży.

FAQ

Jakie auta przyjmujecie na złom?
W Kostrzynie nad Odrą przyjmujemy wszystkie samochody osobowe, dostawcze, terenowe, ciężarowe, a nawet autobusy. Każdy rodzaj auta, które powinno być według Ciebie zezłomowane. Nie liczy się także jego stan, może być uszkodzony, powypadkowy, czy nawet kompletnie zniszczony!
Czy otrzymam zaświadczenie o zezłomowaniu auta?
Oczywiście, że tak. Zawsze wystawiamy odpowiednie zaświadczenie o zezłomowaniu pojazdu. Będzie Ci ono potrzebne później w Wydziale Komunikacji, przy składaniu wniosku o wyrejestrowanie auta.
Czy za złomowanie samochodu się płaci?
W Car-Gryf Auto Kurek nie płacisz za złomowanie pojazdu. Mało tego, nie płacisz także za jego transport do naszego punktu. Wszystkim zajmujemy się sami!
Dlaczego złomowanie pojazdu jest tak istotne?
Po zezłomowaniu nie płacisz ubezpieczenia OC, zwalniasz miejsce na parkingu, w garażu, czy na posesji. Nie utrudniasz także ruchu innym jego uczestnikom, a przy tym dbasz o środowisko. Właśnie dlatego złomowanie auta jest istotne!


Złomowanie aut Kostrzyn nad Odrą i okolice

Poniżej lista pozostałych naszych punktów z tego województwa (lubuskie), w których realizujemy złomowanie aut i kasacje pojazdów

Zapraszamy również do skorzystania z darmowego formularza wyceny auta