Skup aut to profesjonalna usługa realizowana przez firmę Car-Gryf. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży jest jesteśmy w stanie zaproponować najlepsze warunki odnoszące się zarówno do ceny skupu auta, jak i przebiegu całej transakcji. Pomagamy w szybkim i bezproblemowym pozbyciu się niechcianego pojazdu osobowego, ciężarowego, terenowego czy sportowego. Skup aut w Gryficach odbywa się za gotówkę. Nasza firma od ręki płaci od 300 do 200 000 zł w zależności od stanu i marki pojazdu.

Zainteresowany? Zadzwoń: tel. 690-209-209

Natychmiastowy skup aut Gryfice 24h

Swoje usługi oferujemy całą dobę, dzięki czemu nawet w nagłych przypadkach jesteśmy w stanie dojechać do klienta i sfinalizować transakcję. Cały proces przebiega w kilku etapach i obejmuje zarówno nowe samochody, pojazdy po wypadkach, jak również modele wycofane z eksploatacji i przeznaczone do recyklingu. Oferujemy konkurencyjne warunki, własny transport, skup aut 24h i przekazanie gotówki do ręki.

złomowisko

Jak przebiega transakcja skupu pojazdu?

Kontakt telefoniczny

Dołożyliśmy wszelkich starań, by cała procedura przebiegła szybko i bezproblemowo. W celu wykonania wstępnej wyceny i przeprowadzenia skupu auta prosimy o kontakt telefoniczny (690 209 209) lub mailowy (kontakt@cargryf.pl) z przedstawicielami naszej firmy. Na tym etapie zostanie oszacowana kwota możliwa do zapłaty na podstawie danych przekazanych przez sprzedającego.

Weryfikacja pojazdu

W czasie wizyty naszego specjalisty dokonana zostanie weryfikacja pojazdu w zakresie danych technicznych oraz jego stanu, a także sprawdzone zostaną dokumenty samochodu tj. dowód rejestracyjny i karta pojazdu, jeśli została wydana. Przedstawimy także ostateczną cenę skupu auta.

Kupno samochodu

Ostatnim etapem jest skompletowanie dokumentów, podpisanie ich i przekazanie ustalonej kwoty sprzedającemu. W związku z tym, że nasze usługi obejmują zarówno nowe, jak i powypadkowe samochody, transport do naszej Stacji Demontażu organizowany jest własnym transportem bez dodatkowych kosztów po stronie sprzedającego (na terenie Szczecina).

Dlaczego warto skorzystać ze skupu aut Gryfice 24h?

Zajmujemy się skupem pojazdów, złomowaniem i sprzedażą części od wielu lat. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować konkurencyjne warunki. Swoje usługi oferujemy zarówno na terenie Gryfic, jak i innych miast Polski. Szybka, darmowa wycena pozwoli Ci ocenić zasadność transakcji a fakt, iż działamy na terenie całego kraju 24h na dobę sprawi, że dotrzemy do Ciebie zawsze na czas. Poznaj także szczegóły pozostałych naszych usług – auto szrot i sprzedaż części zamiennych.